4 lutego 2015

Youtubowy Świat Violetty

Na pewno każdy z was wpisując na youtube'ie" Violetta Cover" znajduje mnóstwo nagrań, mniej i bardziej profesjonalnych. A czy kiedykolwiek zastanawialiście się, kim są osoby, które je wykonują?

Dbam o rozwój bloga i staram się wprowadzać w życie nowe projekty, które dalej będą go rozwijały! Wpadłam na pomysł, aby napisać do kilku youtuberów i przeprowadzić z nimi wywiady. Jest to projekt pod nazwą" Youtubowy Świat Violetty". Jestem pewna, że żaden blog jeszcze na to nie wpadł. Na blogu pojawią się wypowiedzi osób z różnych stron świata. Na razie mogę was zapewnić, że na pewno udostępnie wywiad z Sycylijską wokalistką. Ale takich wywiadów będzie kilka.

Koresponduję z nimi po angielsku, tak więc wywiady będą umieszczane w dwóch językach: polskim i angielskim. Poznacie bliżej osoby, które kochają Violettę i wyrażają to przez śpiew. Zobaczycie, jak wyglądają oraz posłuchacie ich wykonów. Jestem pewna, że pomysł wam się spodoba.

Zapraszam :)

Wywiad z Adrianą Vitale( Sycylia) Czytaj
Wywiad z Riną Stoessel(Białoruś) Czytaj
Wywiad z Julią Ermakovą( Rosja) Czytaj


3 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…