4 lutego 2015

Violetta 3 Finał- Backstage

Nagrania do trzeciego, ostatniego sezonu "Violetty" zakończyły się jakiś czas temu. Całkiem niedawno, do Internetu wyciekło kilka zdjęć z nagrań do 80 odcinka. Disney Channel Latino na swoim kanale Youtube udostępniło również dwa filmy na ten temat. Chcecie je zobaczyć? Kliknijcie w rozwinięcie posta :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Na pierwszym filmiku obsada opowiada nam jak to jest na planie ostatniego odcinka i czego możemy się po nim spodziewać. Przygotowanie tego wszystkiego musiało ich pewnie kosztować wiele wysiłku i pracy. Przez chwilę możemy zobaczyć również Ruggelarię, pocałunek Leonetty!, Diego zajadającego bułkę, oraz Pablo z szynką :D Filmik z pewnością warty uwagi.


Drugi backstage pokazany jest trochę z innej strony. Na ekranie widnieje fioletowy mikrofon poruszający się na planie, do którego członkowie obsady śpiewają utwór z 1 sezonu "Ser mejor".
Miło jest posłuchać tej ślicznej piosenki przy okazji podglądając co będzie się działo w finale :)

NIE MOŻECIE SIĘ DOCZEKAĆ FINAŁU? ZOSTAŁY JUŻ TYLKO 3 ODCINKI!
Mówię oczywiście o tych w Argentynie. W Polsce jeszcze dużo przed nami ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…