3 lutego 2015

Violettowe inspiracje!

Hay youuu! Przepraszam za długaśną przerwę od moich postów. Nie będę wam ich tu wyliczać, w końcu każdy ma swoje problemy. Na dzień dzisiejszy mam zaplanowane notki o danym temacie jednak nie wiem czy wszystkie wypalą, pragnę wam powiedzieć że na końcu każdego (!przynajmniej się postaram!) posta będzie widniała jakaś tapeta z Violettą. Jeśli macie propozycje na posty, piszcie śmiało tam niżej, czekam na wasze propozycje. A tymczasem.... Zapraszam na ciąg dalszy dzisiejszego posta z inspiracjami.1. Zwykłe motylki ścienne możecie zakupić w sklepach budowlanych lub właśnie na allegro.
2. Tablica korkowa na której zawisną wspólne zdjęcia z przyjaciółmi, zdjęcia z wakacji, ważne rzeczy...Co tylko chcesz. Możesz ją zakupić w dowolnym sklepie budowlanym, meblowym, allegro.
3. Hipsterska opaska w stylu Camili, możemy zrobić ją samemu lub zakupić w dowolnym sklepie z dodatkami czy odzieżą (zarra, sinsay)
4. Ramki na zdjęcia! W twoim pokoju nie może zabraknąć miejsca na ramkę ze zdjęciem, cytatem!
5. Coś innego, coś wyjątkowego ;)
6. Lampka to coś ważnego w każdym pokoju... Dlaczego jednak nie możemy zamienić zwykłej nudnej lampki w pięknego kwiatka?
7. Piórnik...? 
8. Różowego nigdy za wiele!

Na dziś to tyle. Mam nadzieję że post się spodobał. PISZCIE KTO CHCE Z KIM DEDYK ;) 
Następna notka D.I.Y z czym? Nie mam pojęcia, coś się wymyśli. Do napisania. <3
ALO!

4 komentarze:

 1. Fajny <3 Zrobisz posta z najnowszymi sesjami naszej Tinity :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały post!
  Nominowałam ten blog do LBA na moim blogu:
  nowyvsfc.blogspot.com

  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…