22 lutego 2015

Clara Alonso w Notti Sul Ghiaccio: Podsumowanie

Wczoraj w telewizji na kanale Rai1 wyemitowano pierwszy odcinek trzeciej serii programu" Notti Sul Ghiaccio" czyli odpowiednika polskiego" Gwiazdy tańczą na lodzie". Pisałam o tym TUTAJ. Jedną z uczestniczek tego wydarzenia była Clara Alonso, serialowa Angie. Dodatkowo, gościem specjalnym była długo zapowiadana Martina Stoessel. Streszczenie całego odcinka, zdjęcia i nagrania znajdziecie w dalszej części posta. Zapraszam!
Program wyemitowano o godzinie 21:15 na kanale Rai1. Show rozpoczęło się od krótkiego pokazu łyżwiarskiego, zaprezentowanego przez wszystkich nauczycieli, biorących udział w programie.


Następnie na lodzie pojawiła się prowadząca program Milly Carlucci oraz reszta tancerzy. Wszystkie pary stanęły w półkolu i po kolei zostały zaprezentowane. Dalej, przedstawiono całe jury. Składa się ono z pięciu osób: 3 kobiet i 2 mężczyzn. Oto oni:


Po zaprezentowaniu składu jury, wspomniano o występie Martiny Stoessel. Jak się okazało, dziewczyna wystąpiła dopiero na końcu programu. Dodano również, że drugim gościem specjalnym będzie Carolina Kostner- włoska łyżwiarka figurowa, Mistrzyni Świata z 2012 roku. Laureatka wielu nagród, m.in. laureatka 3 medali Mistrzostw Świata( złoto, srebro, brąz). Dla ciekawskich dziewczyna ma 1, 69m wzrostu i 28 lat.Po zaprezentowaniu Tini i Caroliny, nastąpiło losowanie, która para wystąpi jako pierwsza. Padło na Barbarę De Rossi i Simone Vaturi. Po zakończeniu ich występu, przyszła pora na przyznanie punktów. Zebrali zaledwie 21,5 punktów. Potem tańczyły jeszcze inne pary. Nastąpił moment na występ pierwszego gościa specjalnego. Uwaga, uwaga... przed państwem Carolina Kostner! Dziewczyna wjechała na lodowistko w pięknej, lśniącej sukience. Wykonała bajeczną choreografię.
Clara i Marco zostali wylosowani jako piąta para. Gdy Clara zobaczyła się na ekranie, słychać było euforię artystki. Uśmiechnięta, była gotowa do działania. Na początku puszczono krótki filmik prezentujacy pierwsze dni Clarity na lodzie. Krótkie przedstawienie postaci aktorki oraz jej partnera. Wspomniano, że Violetta bardzo zmieniła życie Angie. W tle puszczono" Algo se enciende". Pokazano również fanki Clari, które czekały i kibicowały swojej idolce. Aż w końcu przyszła pora na taniec! Clara cały czas promieniała optymizmem i uśmiechała się szeroko. Widać było, że sprawia jej to przyjemność i świetnie się przy tym bawi. Zobaczcie!


Oto nagrania, w dość dobrej jakości, występu Clary i Marco:


 Przyszła pora na ocenę jury. Ogólnie rzecz biorąc to im się podobało, ale oceniali dość surowo. Łącznie Clara i Marco zebrali 29,5 punktów. Jak na pierwszy raz jest to bardzo dobry wynik!Następnie odbyły się występy pozostałych par. Po zakończeniu prezentacji pary numer 9 tj. Chiary Mastalli i Federico Uslenghi przyszedł czas na drugą gwiazdę wieczoru czyli na Martinę Stoessel- Violettę! W między czasie lodowisko zostało czyszczone i szlifowane.  Tinitka zaśpiewała piosenkę z serialu pt," Te Creo" w specjalnym studio, gdzie towarzyszyło jej małe grono fanów. 

Notti sul ghiaccio del 21 febbraio


Po występie Tini, czekała na nią niespodzianka! Do dziewczyny przyszła Clara! Radość obu dziewczyn była niesamowita. Jednak chwilę wcześniej jeszcze wokalistka rozmawiała z prowadzącą. Gdy doszła Clara, Violetta nic nie rozumiała, ponieważ dziewczyny mówiły po włosku, a Tinka włoskiego nie zna. Więc trochę zakłopotana, czekała na tłumaczenie. Było dość zabawnie. Lecz wspaniale było zobaczyć Violettę i Angie znowu razem :)
Po występnie ostatnich dwóch par, przyszedł czas na podsumowanie wszystkich występów. Na ekranie wyświetlono liczbę punktów, którą zgromadziły poszczególne pary. Clara i Marco zajęli 5 miejsce! Wspaniały wynik!

Notti sul ghiaccio del 21 febbraio

Po przedstawieniu tabeli wyników czas na.... głosowanie publiczności! Na ekranie podano numer telefonu i koszt sms oraz rozmowy. Każdy mógł głosować na swoją ulubioną parę. Dalej, linie zostały zamknięte. Głosowanie zakończone. 


Wszystkie pary ustawiły się w półkolu( już przebrane). Zgasły światła. Na środku lodowiska pojawił się kwadrat, w którym każda wywoływana para stawała. Na zmianę migały światła: zielone i czerwone. Zielone oznaczało, że zostaje się w programie i jest się bezpiecznym, natomiast czerwone, że jest się zagrożonym. Na pierwszy ogień Clara i Marco. Zdenerwowani mieli powód do radości, bo byli bezpieczni. Widać było, że Clara na prawdę się cieszy, Zeszli z lodowiska. Następnie pozostały tylko 3 zagrożone pary. Gość specjalny, Karolina, mogła uratować jedną z nich. Pozostałe dwie czekała dogrywka. Po zatańczeniu dodatkowego układu, linie znów zostały włączone i rozpoczęło się ponowne głosowanie. Widzowie zadecydowali. Z programem pożegnali się Niccolo Centioni i Claudia Iacono.
Notti sul ghiaccio del 21 febbraioTutaj możecie obejrzeć cały odcinek w na prawdę świetnej jakości!


Na koniec kilka zdjęć tego, co działo się przed i po zakończeniu programu. Warto również zaznaczyć, że choc Diego, chłopak Clary, jest obecnie w Paryżu, nie zapomniał o tak ważnym dniu ukochanej. I mimo, iż nie mógł z nią być we Włoszech, wysłał aktorce kwiaty! Śliczne róże :)


 
Postaram się, aby na blogu zamieszczana była relacja z każdego odcinka. Na pewno będzie krótsza, bo teraz już każdy wie, na czym polega program. 

Co myślicie o występie Clary? 
Kibicujecie jej? Jak zatańczyła? 
Będziecie oglądać jej dalsze zmagania na lodzie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…