22 lutego 2015

Lodovica w "Got Talent Portugal"( PRZYPOMNIENIE)

2 dni temu, nasza Lodo oznajmiła na swoim Facebook'u, że ma dla Portugalii niespodziankę. W swoim poście dodała link do strony portugalskiego ''Mam Talent" (Got Talent Portugal), który napisał o naszej idolce coś bardzo ciekawego...
Artykuł i jego tłumaczenie w rozwinięciu posta :)

Post użytkownika Lodovica Comello.


Tłumaczenie: Piosenkarka, aktorka i tancerka stała się znana na całym świecie  za udział w serialu "Violetta", w którym zagrała rolę Francesci, przyjaciółki głównej bohaterki.

Zadebiutowała w 2013 roku albumem "Universo", a teraz powraca z "MARIPOSĄ", której obieca poświęcić karierę w młodym wieku 24 lat.

Singiel promujący "MARIPOSĘ", nosi tytuł "Todo El Resto No Cuenta", który odzwierciedla styl popowy i taneczny LODOVICI COMELLO, obejmuje również utwór z Abrahamem Matteo, najnowszym fenomenem hiszpańskich nastolatek.

Będzie pierwszym gościem specjalnym w Got Talent Portugal, w niedzielę 22 lutego, na RTP1.


W tą niedzielę od godz. 21:15 do 22:45 czasu portugalskiego (u nas 22:15-23:45) na kanale RTP1
(na żywo na tej stronie) zostanie wyemitowany program Got Talent Portugal, w którym gościnnie wystąpi Lodovica Comello!
Jak myślicie, co zaprezentuje nasza gwiazda? :) Z pewnością zapromuje ona swoją nową płytę.
Nie wiemy jednak, o której godz. dokładnie zaplanowany jest jej występ.
Będziecie oglądać?

PRZYPOMINAMY, ŻE DZISIAJ O 22:15 NA KANALE RTP1 WYSTĄPI LODOVICA COMELLO! LINK DO OGLĄDANIA ONLINE POWYŻEJ! :)Angeles (Zuza)1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…