21 lutego 2015

Clara Alonso na lodzie: Premiera programu już dziś!

W czasie, kiedy część obsady podróżuje po świecie i koncertuje na Violetta Live, można by stwierdzić, że inni mają wolne. Ale ciężka praca spotka każdego. Lodovica Comello odwiedziła Polskę, a teraz koncertuje. Natomiast Clara Alonso jeździ na lodzie. Dziewczyna wystąpi w programie,, Notti Sul Ghiaccio" czyli" Noce na lodzie". Premiera już dziś wieczorem! Wyjątkowo zobaczymy tam też Maritnę Stoessel! Co to za program, gdzie, co i jak- to wszystko w rozwnięciu posta. Zapraszam!


Notti Sul Ghaccio to włoski program, podobny do naszego polskiego" Gwiazdy tańczą na lodzie", dawniej emitowanego w telewizji. Jedenaście par rywalizuje między sobą o miano tej najlepszej. Każda para to tancerz( nauczyciel) i jakaś gwiazda, celebryta, sportowiec. W każdym odcinku duet prezentuje układ taneczny przy brzmieniu orkiestry grającej na żywo. Jeśli ktoś kiedyś oglądał" Taniec z Gwiazdami", to ten program będzie bardzo zbliżony.


Clara Alonso wystąpi jako gwiazda już w trzeciej serii owego programu. Towarzyszyć jej będzie wybitny łyżwiarz, Marco Garavaglia. Duet świetnie się dogaduje. Może dlatego, że Clara kocha muzykę, a jej parter jest DJ-em i muzykiem z wykształcenia.

 

Oto, jak prezentują się inne pary, rywale Clary:

1. Giulio Base i Alice Velati


2. Valeria Marini i Federico Degli Esposti


3. Giorgio Rocca i Ewa Bentley


4. Giorgio Borghetti i Federica Constantini


5. Manuela di Centa i Andrea Vaturi


6. Niccolo Centioni i Claudia Iacono


7. Barbara de Rossi i Simone Vaturi


8. Stefano Sala i Serena Angeli


9. Chiara Mastalli i Federico Uslenghi


10. Książę Emanuele Filiberto Di Savoia i Jennifer Wester


 I na koniec nasza( zwycięska) para czyli Clara Alonso i Marco GaravagliaAby Clara wogóle mogła wystąpić, czekały ją ciężkie treningi i ćwiczenia pod okiem Marco. Dziewczyna zaliczyła wiele upadków, z których twardo się podnosiła. Nawet urodziny spędziła na lodzie. Wcale nie jest tak łatwo nauczyć się wielu figur akrobatycznych, jeśli ktoś nigdy tego nie próbował. Jednak Clara, zdolna tancerka na pewno opanowała to do perfekcji. Oto kilka zdjęć z prób:

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka
 Bezpośredni odnośnik do obrazka 


Notti Sul Ghaccio jest dość popularnym programem telewizyjnym, więc nie obeszło się bez sesji zdjęciowych i wywiadów. Tym bardziej, iż Clara stała się bardzo rozpoznawalną osobą. Dziewczyna pozowała z partnerem do kilku zdjęć oraz wspomniano o niej w gazecie!


 Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Wspomniałam wcześniej, że w pierwszym odcinku będziemy mieli okazję zobaczyć Martinę Stoessel. Dziewczyna będzie gwiazdą wieczoru. Oczywiście zaśpiewa. Możliwe, że wykona jakiś utwór z serialu Violetta bądź wykroczy poza Disney. Cały program odbywa się na lodzie, więc dobrym trafem byłoby Libre Soy. Artystka może zaśpiewać również,, Imagine'' bądź zupełnie coś innego. W zapowiedzi programu Tini została zapowiedziana jako Violetta, Martina Stoessel. Zobaczcie:


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


CIEKAWOSTKA: Na jednej ze stron internetowych trwa właśnie głosowanie na ulubioną parę z programu. Między innymi jest tam Clara Alonso i Marco Garavaglia. Wystarczy wejść w podany link TUTAJ, odszukać Clarę i Marco oraz na dole ekranu kliknąć VOTE :) Żadna para nie ma więcej niż 2% głosów, za to Clari ma aż 94,3 %!!!


Na zakończenie najważniejsza informacja!

Dzisiaj o godzinie 21:15 na kanale Rai1( RaiUno) wyemitowany zostanie pierwszy odcinek Notti Sul Ghuccio w którym usłyszymy Martinę Stoessel i zobaczymy Clarę Alonso na lodzie. Kanał Rai1 to numer:

NC+ to program numer 238
Cyfrowy Polsat to program numer 242

Relację i podsumowanie z dzisiejszego odcinka znajdziecie jutro na blogu.

Kto będzie oglądał?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…