21 lutego 2015

Lodovica Comello w Polsce: Podsumowanie pobytu artystki( AKTUALIZACJA)

Lodovica Comello właśnie opuszcza Polskę, wracając do swojego domu do Włoch. Po dwóch dniach pobytu w naszej ojczyźnie, dziewczyna na pewno zapamięta polskich fanów jako jednych z najlepszych i wyjątkowych. Wczoraj przywitaliśmy ją gorąco na lotnisku, dziś gorąco pożegnaliśmy w studio Dzień Dobry TVN. Wokalistka zdążyła zobaczyć kawałek Warszawy, udzielić mnóstwa wywiadów, zaśpiewać w programie śniadaniowym, rozdać miliony autografów i zrobić zdjęcia z Lodofanaticas. Podsumowanie tych 2 pracowitych dni, nagrania z DDTVN, zdjęcia i wywiady znajdziecie w rozwinięciu posta. Gorąco zapraszam! Od tego się zaczęło... Dzień pierwszy
18 lutego Lodovica Comello dodała na twittera wiadomość o tym, że już jutro tj. 19 lutego, przyjedzie do Warszawy. Oto tweet:


Tłumaczyć wpisu nie trzeba. Wszystko jasne. Lodovica przybyła do Polski, aby nagrać teledysk do jednej z piosenek, o czym piszę niżej. 19 lutego w godzinach popołudniowych na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie Lodo została przywitana przez kilku fanów. Dudu podzieliła się również z nami zdjęciem biletu:


" Polska TU PRZYBYWAM!! "

Następne zdjęcie, jakie Dudu dodała na twittera to selfie zrobione przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie oraz krótki wpis:


 


Po zdjęciach, czas udać się do pracy! Lodovica pojechała do studia urządzonego w stylu vitage, gdzie odbyły się nagrania nowego teledysku z Szymonem Chodynieckim. Chłopak również o nas nie zapomniał i dodał krótki wpis. W internecie pojawiły się również zdjęcia zza kulis klipu:


  Interia.pl napisała krótką notkę o nagraniach:

,, Jeszcze w marcu odbędzie się premiera klipu "Sin Usar Palabras / Bez słów" do duetu włoskiej wokalistki Lodoviki Comello i Szymona Chodynieckiego znanego do niedawna z grupy South Blunt System."


 


Dzień drugi

Drugi dzień pobytu Lodo w Polsce zdecydowanie można uznać za bardziej zapracowany. Już o 8:00 rano wokalistka musiała zjawić się w studio DDTVN. Wszystko dlatego, że Lodo miała wystąpić dzisiaj w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się, że o godzinie 9:15 wokalistka będzie dostępna na czacie, więc będzie można z nią porozmawiać. I tak też się stało. Już na samym początku, 2 minuty po rozpoczęciu programu wspomniano, że Dudu wystąpi jako gość specjalny, ZAŚPIEWA i odpowie na pytania na czacie. Pokazano krótkie intro z teledysku" Todo El Resto No Conta". Marcin Prokop i Dorota Welman przedstawili Lodo jako najlepszą koleżankę głównej bohaterki z serialu Violetta. Dodano również, że pod studiem DDTVN stoi mnóstwo fanek( niczym przedszkole) z długopisikami. Na pasku, na dole ekranu telewizyjnego, ciągle leciała informacja o występie Lodovici. 


Przed przerwą, około 9:10, zapowiedziano występ Lodovici Comello. Dziewczyna stała na scenie i zaspiewała swoją najnowszą piosenkę" Todo El Resto No Cuenta". Niestety wokalistka wykonała utwór z playbacku, jednak myślę, że taki miała przykaz, bo zawsze śpiewa na żywo. Oto jej wykon i zdjęcia:

Todo El Resto No Cuenta- DDTVN


Lodovica Comello Lodovica Comello

Lodovica Comello

Lodovica Comello Lodovica Comello

Lodovica Comello  Lodovica Comello

Lodovica Comello

Równo o godzinie 9;15, po przerwie reklamowej, okienko z czatem Lodovici zostało aktywowane. Wtedy posypało się multum pytań o wszystko! Ulubiony kolor Lodo, o trasę, o płytę, nawet o to, czy zjadła już coś polskiego. Wszystkie pytania i odpowiedzi z czatu znajdziecie TUTAJ. Wywiad jest bardzo długi, więc wybrałam tylko kilka odpowiedzi. 


Lodovica Comello


 


 Zaraz po czacie, Lodo została zaproszona przez Marcina Prokopa do wzięcia udziału w wywiadzie. Na początku Lodo kiwała i posyłała buziaki do fanów, natomiast potem skupiała się na wywiadzie. Na samym końcu wypowiedzi wręczyła Prokopowi prezent w postaci zdjęcia z autografem i dedykacją. Trzeba przyznać, że prowadzący DDTVN chciał poderwać Lodovicę, pytając ją o chłopaka, na co dziewczyna cały czas się śmiała. Oto cały wywiad:


Lodovica Comello


Lodovica Comello

Lodovica Comello

Lodovica Comello

Lodovica Comello


Tłum fanów, który stał za oknami kawiarenki DDTVN walił w szyby i pukał, krzyczał i wiwatował. Za każdym razem, kiedy Lodo do nich machała, słychać było owacje! Niesamowite! Dodatkowo polscy fani pomyśleli i przygotowali dla Lodo plakaty i zdjęcia!

Fani Lodoviki Comello

Fani Lodoviki Comello

Fani Lodoviki Comello

Fani Lodoviki ComelloJakby tego było mało, hotel w którym spała Lodovica, pięciogwiazdkowy Regent, zafundował fanom Lodo kolejną atrakcję! O godzinie 14:15 w jednej z hotelowych sal, Lodo zasiadła do stołu, gdzie każdy mógł do niej podejść, wziąść autograf, zrobić zdjęcie!
Lodovica Comello w Warszawie. Fanki czekały przed hotelem [ZDJĘCIA,WIDEO]

Lodovica Comello w Warszawie. Fanki czekały przed hotelem [ZDJĘCIA,WIDEO]

Lodovica Comello w Warszawie. Fanki czekały przed hotelem [ZDJĘCIA,WIDEO]Dodatkowo Lodo udzieliła wywiadu dla portalu" Nasze Miasto". Gdy tylko wywiad zostanie udostępniony, pojawi się na blogu :)
Na samiutki koniec ciekawostka! Na stronie DDTVN jest rubryczka z najpopularniejszymi postami. Notatka o Lodovice zajmuje 1 i 2 miejsce! Przebiła samego Edda Sheerana! 

 

Lodovica nie zapomni pobytu w Polsce do końca życia. Na twitterze podziękowała polskim fanom i pochwaliła się prezentami, jakie od nas dostała. BRAWO KOCHANI!!! JESTŚMY WIELCY! ;)Komu udało się zdobyć autogrf Lodovici? 
Cieszycie się, że zawitała do Polski?  

AKTUALIZACJA
Oto nagranie, na którym Lodo mówi" Buziaki". Wiem, że nie każdy rozumie angielski, więc oto tłumaczenie wypowiedzi:

Cześć ludzie! Tu Lodo. Bardzo chciałam podziękować wszystkim moim polskim fanom, ponieważ miałam wielką niespodziankę za wasze przyjacielskie powitanie. Bardzo przepraszam, że nie mogłam poznać każdego z was, ale obiecuję, że wkrótce tu wrócę. BUZIAKI!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…