21 lutego 2015

Buty na koturnie: Hit czy Kit?+ Dedyk

Holaaa! Dziś przychodzę z postem 'porównującym'. Na ostrzał stawiamy cudowne koturny, na końcu posta znajdzie się też dedyk dla Karoliny. A więc... Zaczynamy ;p
Oglądając serial Violetta, pewnie się domyślacie dlaczego właśnie to wybrałam koturny. Dla niewiedzących co to takiego, jest to typ butów który nosi główna bohaterka 'Violetty'. Co jest w nich takiego wyjątkowego a zarazem strasznego i przerażającego? Serdecznie zapraszam do rozwinięcia posta.

Koturny to inaczej buty na 'podeście' które czarują swoim urokiem. Co jednak jest ich problemem? Sam koturn.
ZA:
+Buty idealnie pasują do chudej i 'normalnej' nogi.
+Ślicznie się prezentują.
+Dzięki nim przybędzie Ci centymetrów.
+Przybliżysz się wyglądem do wyglądu Violetty.
PRZECIW:
-Może być Ci w nich nie wygodnie.
-Jeśli nie nauczysz się w nich poprawnie chodzić będzie to wyglądało odrobinkę dziwnie gdyż twoje nogi będą się przekrzywiać (jednak da się to rozpracować!)
-Nieraz możesz stracić równowagę jednak gdy przywiążesz się do obuwia, chodzenie będzie przyjemnością.


Co sądzić o koturnach? Buty te według mnie wyglądają ślicznie i będą pasowały to każdego stroju- do spodni, do sukienki, spódniczki, spodenek... Jaka jest ich cena? Koszt zależy od marki i tego z czego dany koturn został zrobiony. Początkowa cena tych butów wynosi ok.70 zł. i wyżej. Buty te po przecenie można dostać poniżej 100 zł. jednak są i takie które będą kosztować więcej :)
 Dedyk:


CO SĄDZICIE O KOTURNACH? NOSICIE JE?
Missis= Madzia D.

1 komentarz:

  1. Hit ;)
    Ja lubię na wysokim koturnie, a nie na ledwo odstającym od ziemi...
    ~Katy<3

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…