23 lutego 2015

Lodovica Comello w" Got Talent Portugal"- Podsumowanie

Jak pewnie zauważyliście, przed ostatnie 3 dni na blogu ciągle pojawiają się same podsumowania. Wszystko dlatego, że w życiu naszych gwiazd dużo się dzieje. Wczoraj o godzinie 22:15 na kanale RTP1 wyemitowano odcinek portugalskiego" Mam Talent". Gościem specjalnym była Lodovica Comello. Dziewczyna zaśpiewała jedną ze swoim nowych piosenek z albumu Mariposa i porozmawiała z prowadzącym. Krótkie podsumowanie wczorajszego występu znajdziecie w dalszej części posta. Zapraszam!Jak na gwiazdę przystało, zawsze najlepsze zostawia się na koniec. Tak więc chcąc nie chcąc, aby usłyszeć Lodovicę musiałam obejrzeć cały odcinek programu. Zaskoczyło mnie kilka występów, a najbardziej zespół starszych pań, które na prawdę ładnie zaśpiewały. Po długiej przerwie pojawiło się intro zapowiadające Lodo. W tle leciały urywki z teledysku do" Universo" i" Todo El Resto No Cuenta". Dodane również wstawki z Violetty. Podano, że Lodo ma aż 3 miliony wyświetleń na youtub'ie!


Wreszcie na scenie pojawiła się Lodovica Comello. Zabrzmiały pierwsze dźwięki" TodoEel Resto No Cuenta". Dudu zaśpiewała na żywo. Brzmiała doskonale. Jury programu bardzo się podobało. Można było to stwierdzić bo uśmiechach.Po zakończeniu występu, Lodo podziękowała i pozdrowiła portugalskich fanów. Dodała, że już 3 kwietnia widzą się na koncercie LodoLive w Lizbonie, a 3 kwietnia będzie tam premiera Mariposy. Potem prowadzący poprosił artystkę o autograf dla siebie i dla jednego z jury.


Po występnie Lodo podziękowała na twitterze Davide Monaco za przygotowanie prawdziwie rockowej stylizacji na dzisiejszy występ w Got Talent Portugal. 

 
Dodatkowo, Dudu zrobiła sobie zdjęcie z tancerzami i fankami, które spotkała na lotnisku:Tutaj możecie obejrzeć cały występ Lodo w dobrej jakości: Klik


Kto oglądał wczoraj występ Lodo?
 Jak śpiewa na żywo? 
Podobała wam się jej stylizacja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…