18 maja 2014

Jak się zmieniają...III

Na początku chcę przeprosić, że nie dodałam wcześniej tego posta, ale niestety nie miałam czasu, ale do rzeczy... To już trzecia część postów o aktorach jak i postaciach Violetty. O tym jak się zmienili podczas tych 3 lat ich życia. Cieszę się, że wam te posty przypadły do gustu więc postanowiła je napisać nawet o postaciach drugoplanowych takich jak Lucia Gil, ale to potem. W poprzednim poście mieliście napisać o kim chcielibyście przeczytać i prawie jednogłośnie napisaliście, że o...

Do tej pory ukazały się:
Jak się zmieniają... - Martina Stoessel oraz Mercedes Lambre
Jak się zmieniają...II - Lodovica Comello oraz Candelaria Molfese
Natalia /Alba Rico
Alba jest bardzo utalentowaną aktorką i cieszy się wielkim uznaniem wśród wszystkich Vilovers. Mimo swojej drugoplanowej roli w Violettcie, postać Natalii jest jedną z ulubionych. Alba urodziła się w Hiszpani, gdzie ukończyła  Bachelor of Dramatic Art. Dziewczyna napisała kilka sztuk teatralnych, monologów wystawianych w Hiszpanii. W 2012 r. wzięła udział w sztuce teatralnej Mejor Actriz za co przyznano jej tytuł najlepszej Aktorki na festiwalu radości. Alba jest raczej niskiego wzrostu. Ma czarne, kręcone włosy do ramion. Od początku Violetty, postać Albity ubierała się bardzo modnie. Alba jest niecodziennej urody co wykorzystali producenci Violetty. 
Natalia z charakteru jest bardzo nieśmiała. Trzyma się Ludmiły, ponieważ boi się, że jej "blask zgaśnie" gdy się od niej odsunie. Dlatego też pomaga swojej przyjaciółce w niecnych planach i jej cały czas usługuje. Alba jest przeciwieństwem swojej postaci, granej w pierwszym sezonie Violetty. Dziewczyna jest odważna i umie postawić na swoim. 


W 2 sezonie, Naty staje się odważniejsza i zaczyna zauważać błędy jakie popełnia Ludmi. Już w pierwszej połowie zaczyna się stawiać swojej przyjaciółce i radzi żeby zauważyła swoje błędy. Naty martwi się o nią. Po prostu dziewczynie zależy. Za to Alba zaprzyjaźnia się z Candelarią. Dziewczyna zostaje też coraz bardziej zauważana i rozpoczyna swoją karierę w modelingu. 
Teraz zaczęły się nagrania do 3 sezonu. Postać Alby zaczyna w nim wszystko od nowa, mając u boku ukochanego, którego w poprzednich sezonach, Ludmiła "odpędzała". Naty stała się śmielsza i bardziej otwarta. Alba za to zawarła wiele przyjaźni i zaczęło się dla niej nowe życie.

Przepraszam, że opisałam tylko jedną osobę i to tak... nijak, ale nie miałam zbytnio czasu, a lepsze to niż nic :D W kolejnym poście znajdziecie Clarę Alonso oraz... czekam na propozycje :)

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…