2 maja 2014

Jak się zmieniają...

Aktorzy Violetty z każdym dniem zmieniają się i przeżywają coraz to nowe przygody, dorośleją. W tym poście postanowiłam podsumować wam wszystkie zmiany naszych idoli oraz ich postaci od momentu gdy zobaczyliśmy ich po raz pierwszy w pierwszym odcinku, aż do teraz. Są to zmiany nie tylko wyglądu, ale i charakteru. Zapraszam.

Violetta / Martina Stoessel

Zacznijmy od głównej bohaterki czyli Martiny Stoessel. Podczas kręcenia pierwszego odcinka miała zaledwie 14 lat. Podczas swojej pracy bardzo się zmieniła. Nie tylko zaszły znaczące zmiany w jej wyglądzie, ale także dziewczyna umocniła swój charakter grając tytułową bohaterkę - Violettę.


Na początku pierwszego sezonu Tinita wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Serialowa Violetta kocha eksperymentować ze swoimi włosami. W pierwszych 80 odcinkach postać Violetty nie miała za dużo wspólnego charakterem Martiny. Kiedyś powiedziała ona w wywiadzie, że styl Violetty z 1 sezonu nie pasuje zbytni do niej. Garderoba postaci pokazywała jej charakter. Violetta w 1 sezonie dopiero poznawała świat i zakochiwała się w muzyce. Stroje dziewczyny były łagodne i co tu dużo mówić dziewczęce.


2 sezon dla Martiny przyniósł wielkie zmiany. Po powrocie z trasy En Vivo Tinita zaczęła nagrywać kolejne odcinki serialu który stał się wielkim fenomenem i miał już tysiące fanów nie tylko w Argentynie, ale i krajach Zachodniej Europy.

Violetta tymczasem wraca do studia i umacnia swój charakter. Zmienia się. Śpiewa dla YouMix i staje się sławniejsza przez co coraz bardziej dorośleje nie tylko jej charakter, ale i garderoba. Stałym jej strojem stają się spódniczki asymetryczne. Dziewczyna zaczyna też częściej chodzić w spodniach. Oprócz tego Martina ścina włosy i robi sobie ombre w kolorze blond. Violetta oraz Martina z tym sezonem zaczynają wchodzić w etap prawdziwej kobiety, choć muszą się jeszcze wiele nauczyć.


Teraz Tini zaczęła nagrania do trzeciego sezonu w którym Violetta jest już sławna. Obie kształtują swój charakter poprzez muzykę i ciągłe dążenie do celu. Oczywiście dziewczyna zmieniła obowiązkowo swoją fryzurę. Tym razem włosy jeszcze bardziej podcięła i prawie do końca przefarbowała na blond.

Ludmiła/ Mercedes Lambre

No tak... Pierwszy sezon. Długie blond loki, opadające lekkimi falami. To cała Ludmiła. Oprócz tego dziewczęce spódniczki i modne buty. No i oczywiście wielka nienawiść do Violetty za to, że Leon i Tomas się w niej zakochali .

Mercedes miała trudne zadanie, które wykonała brawurowo. Zagrać Ludmiłę, wielką złośnicę to wielka sztuka. Ludmiła była osobą która przekraczała wszelkie granice i Mechi to pokazała na ekranie. Charakter Mercedes podczas właśnie tego sezonu bardzo się ukształtował oraz powstała wieka przyjaźń z Martiną Stoessel. Jaki widać wrogowie na ekranie nie zawsze muszą nimi być w realu.

2 sezon. Tak jak Tini, Mercedes wraca z trasy En Vivo, by nagrywać kolejny sezon z swoją postacią - przebiegłą Ludmiłą. Tym razem Ludmiła posuwa się za daleko wynajmując Diego by zniszczył Violettę. Sama za to zakochuje się w pięknym (moim zdaniem) Federico. Ludmiła zaczyna być coraz bardziej kobieca, jednak dziewczyna ciągle gdzieś się gubi i za wszystko co nie udane obwinia Violettę.

Przyjaźń Mechi i Tini rośnie. Dziewczyny mimo granej nienawiści, są ze sobą coraz bardziej zżyte. Mercedes przeżywa wiele miłości i zerwań, przez co jej charakter kształtuje się. Mimo, że jest coraz bardziej sławna to nie zatraca się w tym jak większość gwiazd. Dziewczyna jest po prostu sobą.

Teraz Mercedes ścięła włosy, ale dalej jest tą samą osobą. Co do Ludmiły to w 3 sezonie ma się zmienić podobno na lepsze. Oprócz tego Viola i Lu mają się stać przyjaciółkami co moim zdaniem nie będzie trudne do zagrania zważywszy na to jak te dwie aktorki się dogadują.


Miałam tu jeszcze umieścić wiele postaci, ale pomyślałam, że was tutaj zanudzę i nawet do połowy postu nie dojdziecie jakbym tu wszystkich wrzuciła, więc będzie kilka postów tego rodzaju. Kolejna część postu mam nadzieję będzie już jutro, a teraz przyznać się szczerze kto przeczytał wszystko do końca?

4 komentarze:

 1. Przeczytałam i szczerze mam ochotę przeczytać to o wszystkich
  Mam nadzieję ze jednak wstawisz te resztę metamorfoz ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. ja przeczytałam z wielką chęcią i czekam na następne :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też
  Zrobisz o Jorge Blanco (Leon) ?

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…