3 października 2016

Tini w Polsce


 Tak kochani! Wreszcie doczekaliśmy się przyjazdu Martiny do Polski. Więcej w rozwinięciu postu ;)

W sobotę (1 pażdziernik 2016) na swoim koncie na twitterze i facebooku Martina ogłosiła, iż przylatuje do Polski, aby promować swoją pierwszą płytę. Spotkanie odbędzie się 13 pażdziernika o godzinie 15:00 w Arkadii Warszawskiej. Niestety, jak zawsze wszystko odbywa się w Warszawie, ale taki już nasz los. Do spotkania pozostały niecałe dwa tygodnie, więc macie jeszcze trochę czasu na przekonanie rodziców. I tutaj pojawia się kolejny problem. Spotkanie zaplanowane jest na czwartek, więc jest to dzień szkolny. W moim przypadku piątek, dzień nauczyciela, mam wolny, więc spokojnie mogłabym pojechać, ale oczywiście wszystko zależy od rodziców. Sama próbuje ich nakłonić na zmianę decyzji i znajduje wszelkie rozwiązania, aby zobaczyć w końcu swoją idolkę. Poniżej macie zdjęcie wiadomości od Martiny:


Szczerze mówiąc nie jestem pewna, czy Arkadia to dobre miejsce na takie spotkanie, ponieważ pamiętacie ile osób przyszło na spotkanie z Cande i Lodo? W Warszawie kilka osób nie dostało autografu, ponieważ organizatorzy kazali już zakończyć spotkanie ze względu na godzinę. Na Martinę może przyjść z 6 tys osób, więc co? Tym razem będą jeszcze większe ograniczenia? Musimy czekać na szczegółowe informacje. Martina pojawi się również w Dzień Dobry TVN, więc większe prawdopodobieństwo na zdobycie zdjęcie czy porozmawiania chwilę będzie pod studiem. Prawdopodobnie MArtina przyjedzie dzień wcześniej, więc będzie można ją złapać pod hotelem.

Cieszycie się, że Tini nas odwiedzi? Jedziecie na spotkanie czy przekonujecie rodziców?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…