3 października 2016

Akcje dla Tini #TiniEnEmpikJak już wiecie, 13 października do Polski zawita Tini Stoessel, aby promować swój album. będziecie mogli posłuchać jej śpiewu na żywo, a także otrzymać podpis na krążku artystki! Poniżej przedstawiam wam akcje, które zostały przygotowane na to wydarzenie. Każdy może wziąć udział, nawet Ci którzy nie jadą, mogą przekazać Martinie coś od siebie.

Razem z blogiem Martina Stoessel Polska chciałabym wam przekazać akcje na to ważne wydarzenie:

  • książka z waszymi listami - jest coś co chcecie przekazać Tini? Napiszcie w języku hiszpańskim, angielskim lub polskim list, który zostanie przetłumaczony, wydrukowany i przekazany w formie książki na spotkaniu.
  • filmik od Tinistas - niestety część z nas nie może uczestniczyć w spotkaniu, dlatego macie możliwość przekazania kilka ciepłych słów. Możecie wysłać filmik, nie dłuższy niż 3 minuty, w którym po hiszpańsku, angielsku lub polsku powiedzie coś dla niej. Film zostanie wrzucony na kanał Martina Stoessel Internacional abyście mogli zobaczyć efekty, oraz zostanie przekazany w formie płyty CD na spotkaniu.
  • TINI - większość Tinistas ma już pewnie album Martiny, a zatem zróbcie sobie z nim zdjęcie i wyślijcie je do nas, zmontujemy z tego video i przekażemy na spotkaniu, niech Tini wie, ile osób posiada jej płytę!

 Na powyższe listy oraz video macie czas do 10 pażdziernika! Potem zostanie to wszystko przyszykowane do zgrania, wydrukowane i przekazane Martinie. Wszystko należy wysłać na maila ofcmartinastoessel@gmail.com , w tytule wpisać ARKADIA.
 

Na wydarzeniu Tini na pewno zaśpiewa jakąś piosenkę:


Siempre Brillaras - podnosimy gwiazdki w kolorze Polskiej flagi.

Lo Que Tu Alma Escribe - pokażmy Martinie, że uwielbiamy jej piosenki i potrafimy je zaśpiewać perfekcyjnie.

Napis "Gracias" - w kolorze flagi Polski, pokaże go pierwszy rząd wydarzenia, kiedy będzie się kończyło.
Napis "Tinistas Para Siempre" - w pewnym momencie, może kiedy MArtina wejdzie na scenę każdy z nas pokaże karteczkę z tym napisem. Najlepiej kartka A4. Napis wielkimi, czarnymi literami!

Tego samego dnia o 12:30 w Arkadii odbędzie się zlot Tinistas!

Co myślicie o akcjach? Jedziecie na spotkanie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…