6 października 2016

Got Me Started Tour


 Tak kochani, dziś otrzymaliśmy wiadomość od Martiny z potwierdzeniem jej trasy! Pierwsze koncerty odbędą się w Niemczech. Tini założyła również swoją stronę internetową! Więcej informacji w rozwinięciu postu ;)

3 dni temu Martina ogłosiła pewną niespodziankę, przez ostatnie trzy dni odliczaliśmy do tego dni i w końcu się doczekaliśmy. Stoessel wyrusza w trasę zaczynając od Europy, w Niemczech. Trasa nosi nazwę "got Me Started Tour" czego kompletnie się nie spodziewaliśmy. Podczas koncertów Martina wykona swoje włąsne piosenki jak i piosenki z Violetty. Niektórym nie zbyt spodobał się ten pomysł, a innym wręcz przeciwnie. Jak już wspominałam pierwsze koncert odbędą się w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Jutro (07.10.2016) o godzinie 18:00 rozpocznie się sprzedaż biletów. Dziś odbył się live, w którym Tini potwierdziła koncerty w Hiszpanii. jeżeli chodzi o nas to, najprawdopodobniej Stoessel potwierdzi koncerty w Polsce w czwartek podczas wywiadu lub na spotkaniu z fanami.


Martina niestety przybędzie do naszego kraju dopiero 12 października późnym popołudniem, ponieważ o 14:30 ma spotkanie z fanami we Włoszech. Natomiast jeżeli chodzi o stronę internetową Tini, to jestem naprawdę pod wrażeniem tak dobrze wykonanej pracy. Sprawdzałam stronę wzdłuż i w szerz, ale niestety nie znajdują się na niej daty koncertów, mam nadzieję, na razie.Tutaj macie link.
To na tyle. Jeżeli pojawi się coś nowego, będziemy informować na bieżąco.

Jak myślicie, w jakich miastach odbędą się koncerty Tini? Wybieracie się na spotkanie?

5 komentarzy:

  1. Tini niestety nie przyjedzie do Polski.Odwołano spotkanie.Powiedzcie to wszystkim aby nikt bez potrzeby tam nie pojechał.

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…