8 października 2016

Spotkanie z Tini odwołane?! (Aktualizacja)


 Niestety kochani, ale muszę wam przekazać bardzo smutną wiadomość. Spotkanie z Martiną, które miało się odbyć 13 października w Arkadii, zostało odwołane. Po szczegóły zapraszam do postu.

AKTUALIZACJA!!! 

Wszyscy mieli wielką nadzieję na spotkanie swojej idolki, lecz niestety nasze marzenia się nie spełnią. Wczoraj otrzymaliśmy informacje o odwołaniu spotkania. Wszyscy zadajemy sobie pytanie Dlaczego? No właśnie. Fani zaczęli oskarżać empik o złą organizacje, a także ukazano nowe fakty.


Po tym poście nadzieja na spotkanie idolki zgasła we wszystkich sercach Tinistas. Lecz czy powinniśmy oskarżać o wszystko empik? Niektórzy zaczęli wyzywać Martinę, za to całe zamieszanie, pojawiły się nieprzyjemne komentarze, których nie będę tutaj umieszczać. Wiem, że niektórych mogło trochę ponieść, bo wydali pieniądze np. na bilety na pociąg, ale to nie jest powód, aby używać takich słów i to jeszcze wobec swojej "idolki". A teraz kolejna ważna kwestia. Czy Arkadia wiedziała o spotkaniu? Mogłoby się wydawać, że to oni mieli bardzo ważną role w tym wydarzeniu, lecz niestety jest inaczej, choć nie wiemy czy to prawda. Jedna z Tinistas zadzwoniła do "Arkadii", a jeden z panów odpowiedział, że nie wiedział o takim spotkaniu. Powiem tylko jedno, że organizacja, w naszym kraju, jak i u Tini jest bardzo kiepska. Wczoraj miała się odbyć sprzedaż biletów na koncerty w Niemczech i Austrii, lecz "podobno" przeniesiono sprzedaż na poniedziałek. I tutaj również fani są oburzeni, ponieważ zdjęcia z Niemieckiej strony, na której są ceny biletów, przerażają nie jednego fana. Ceny biletów zaczynają się od 50 euro a kończą na 500. Przeliczając to na polskie złotówki wychodzi ponad 2000 zł za spotkanie M&G. Nie wiemy jednak czy ceny są prawdziwe, ale z drugiej strony ceny w Polsce mogą się bardzo różnić, ponieważ dla Niemców 1 euro, to dla nas złotówka.

Empik ogłosił jakiś czas po tym, że to sama Martina odwołała spotkanie. Nie wiem co o tym myśleć, ale na pewno rozwiązaniem nie jest wyzywanie Tini czy kogokolwiek. Nie znamy przyczyn odwołania owego spotkania. Możliwe, że to przez spotkanie we Włoszech, ale wiecie jaki jest show biznes. Martina jest tylko człowiekiem i to nie ona organizuje wszystko, bo sama nie dałaby rady. Oczywiście, że ma swój wkład, lecz dla organizatorów i menadżerów każdej gwiazdy liczą się pieniądze i taka jest prawda.Pozostaje nam tylko czekać, bo być może spotkanie odbędzie się, lecz w innym terminie. A nawet jeżeli nie odbędzie się podpisywanie płyt, to jestem pewna, że znajdziemy się na liście trasy Got Me Started Tour.

 Uwaga kochani. Informacje z ostatniej chwili! Po kilku godzinnym spamie na twitterze z prośbą do Tini o wyjaśnienie całej tej sytuacji, Stoessel napisała tweeta powyżej. Czyżby empik kłamał? Dziś rano empik napisał wiadomość, w której napisano, iż to właśnie Martina podjęła decyzje o odwołaniu spotkania, a kilka godzin później dowiadujemy się, że Tini nic o tym nie wiedziała. To wszystko wydaje się dziwne, bo zbiegiem okoliczności byłoby odwołanie spotkania w Polsce i wycofanie sprzedaży biletów na koncerty? Na razie możemy się domyślać, lecz spójrzmy na to z innej strony. Otóż Martina zapewniła nas, że robi wszystko aby spotkanie w Polsce się odbyło. Więc miejmy nadzieję, że się odbędzie, być może w innym terminie. Co o tym wszystkim sądzicie?

1 komentarz:

  1. No.Ja i tak bym nie jechała ale i tak smutno troszkę.Na tini got me started tour muszę iść.

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…