24 października 2016

(Recenzja) Violetta magazyn nr 5/16


Niedawno do sklepów w szedł najnowszy magazyn z Violetty. Nie spodziewałam się po skończeniu serialu dalej będą wydawane takie gazetki, ale jednak dalej je mamy. Większość już przestała je kupować, dlatego chciałabym pokazać wam jak wygląda w środku. Jeśli chcecie zobaczyć to zapraszam do rozwinięcia postu ;)


Zacznijmy od okładki. Widzimy na niej postać Violetty i Fran na kolorowym tle. Na górze znajduje się logo serialu oraz podstawowe dane potrzebne do sprzedaży. Widzimy, że ten magazyn będzie dotyczył porad na temat najlepszych przyjaciół. Testy, quizy, ciekawostki i wiele więcej!


Jak każdy numer na pierwszej stronie mamy spis treści. Jak zawsze kolorowo. Nie będę opisywać każdej strony co do literki, bo ten post ma na celu zachęcić was do zakupu, bo uwierzcie, że ten magazyn jest wart kupna, bo czasami nie powiem szczerze, nie przykładali się.


 Na kolejnych stronach mamy różne ciekawostki i porady dotyczące przyjaźni w serialu. Takie gazety są idealne dla osób, które lubią uzupełniać, ponieważ na każdej stronie znajdzie się choć drobny szczegół, w który musimy coś wpisać.


 Nie mogło zabraknąć pytań i odpowiedzi ze strony redakcji. Zauważyłam, że w każdym magazynie mamy takie strony, na których mamy napisane pytania a pod nimi odpowiedzi. Nie pokazuje wam na zdjęciach każdej strony, więc nie myślcie, że jest ich tak mało!


 Quizy są nie rozłączną częścią każdego wydania Violetty. Lubię jej rozwiązywać, bo nigdy nie wiem co wyjdzie, ale nie sugerujcie się nimi w życiu, ponieważ są ogólne i nie zawsze określają was.


 W poprzednim magazynie wspomniano o konkursie. Sama brałam w nim udział, ale niestety moje zdjęcie się nie chciało wyświetlać na głównej stronie, ale widząc efekty sesji widzę, że dobrze wybrano zwycięzców. W konkursie trzeba było wysłać swoje zdjęcie z płytą "Lo Mejor De Violetta" oraz dodać #vloverspolska. Do wygrania były zakupy w Warszawie w stylu Violetty o wartości 1000 zł.


Na środku gazetki znajduje się plakat. Ten zdecydowanie mi się podoba, a wam? Kocham ich miny :D Który z chłopaków jest waszym ulubieńcem? Dla mnie zdecydowanie duet Jorge i Ruggero, są wspaniałymi przyjaciółmi poza planem, choć w serialu na początku nie zbyt się między nimi "układało".


W tym magazynie to zdecydowanie moja ulubiona część. Jest to mini pamiętnik, który musicie uzupełnić wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką. Ja niestety nie mam takiej możliwości, ponieważ moja mieszka na drugim końcu Polski, ale mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy.


Ta część również bardzo mi się podoba. Są tutaj zdjęcia i listy od fanów serialu, czasami również rysunki. Kiedyś moje zdjęcie także ukazało się w magazynie, to będzie najlepsza pamiątka. Czy wy widzicie tam gdzieś swoje zdjęcie?


Następnym magazyn dopiero 29 listopada :( Mam nadzieję, że znów nie będzie tych samych dodatków, bo w tym mam kolejne powtórki. Tak wygląda cała gazetka, ten numer bardzo mi się spodobał, chociaż było więcej reklam niż w poprzednim. Napiszcie w komentarzu na ile byście ocenili ten magazyn.

Podobał wam się magazyn? Może już go macie? Zamierzacie kupić następny?

2 komentarze:

  1. exstra bardzo lubie twój blog bo jestem fanką violetty a piszesz świetnie morzesz mi odpowiedzieć jak masz na imię ile masz lat dlaczego piszesz ten blog dlaczego nie ma zadnych komentarzy pewnie dużo osob czytta twój blog ja regularnie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje :) Mam na imię Kamila i mam 14 lat. Piszę posty, ponieważ lubię to robić, a kocham serial Violetta i aktorów - szczególnie Tini <3

      Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…