17 października 2016

Martina Stoessel - podsumowanie pobytu w PolsceW środę - 12 października, w Mediolanie, odbyła się konferencja z udziałem Martiny Stoessel. Opowiadała ona o swojej solowej karierze, płycie i trasie, a także odpowiadała na pytania. Zaraz po spotkaniu udała się... do Polski! Więcej na temat jej pobytu w rozwinięciu postu ;)

Tini przyleciała około godziny 22. Na lotnisku Chopina czekali na nią fani, niektórzy już od rana, lecz okazało się, że Martina przyleciała na inne lotnisko. Udała się do hotelu Bristol, gdzie spędziła czas przez cały pobyt w naszym kraju. Na następny dzień Stoessel wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN, w którym udzieliła wywiadu oraz wykonała jedną ze swoich piosenek. Materiał możecie obejrzeć tutaj. Szczerze mówiąc, to organizacja w Polsce była fatalna, a prowadząca pytała Martinę tylko o Violette, a przecież przyleciała ona promować swój album.Jednak sytuacje uratowali fani, ponieważ pod studiem były tłumy, a fani wspaniale opisywali idolkę i śpiewali jej piosenki.


Fani spod studia mogli spotkać się z Argentynką. Stoessel rozdała autografy, a po skończonym programie udzieliła jeszcze wywiadów dla prasy. Zaraz po tym w internecie ukazało się mnóstwo zdjęć. O godzinie 14:00 miało odbyć się spotkanie z fanami, którzy wygrali w konkursie Universal Music Polska (około 200 - 300 osób). Wszystko miało miejsce w galerii Blue City. Spotkanie troszkę się opóźniło, ale Tini dotarła na miejsce. Każdy mógł ją przytulić, powiedzieć parę słów oraz otrzymać autograf. Na miejscu był fotograć, więc każdy miał na pamiątkę zdjęcie ze swoją idolką!
Oczywiście nie obyło się bez płaczu, to były łzy radości. Nie wolno było jednak używać telefonów, chociaż i tak było kiepskie światło, więc nie byłoby widać gdyby fani robili sobie zdjęcia z artystką telefonem. Każdy otrzymał plakat promocyjny filmu "Tini - nowe życie Violetty", którego premiera na DVD będzie już 9 listopada.


Na następny dzień Martina również wystąpiła w programie, tym razem w Pytanie na Śniadanie. Oczywiście nie zabrakło fanów, lecz tym razem było ich mniej. Mieli szczęście, ponieważ wpuszczono ich do środka i mogli obejrzeć występ Tini. Właśnie, przejdźmy do samej Stoessel. Tradycyjnie udzieliła wywiadu, lecz tym razem było on lepszy, skupiono się na solowej karierze Martiny i nie pytano ją tylko o Violettę. Na wstępie króciutko opisali życie Tini od dzieciństwa aż po dziś. Na koniec Martina zaśpiewała, ponownie, akustyczną wersje "Great Escape". Materiał możecie obejrzeć tutaj i tutaj.


Następnie Martina udała się na spotkanie ze zwycięzcami pierwszego konkursu UMP, na którym pojawiło się 20 osób. To spotkanie trwało dłużej i wszystko było na spokojnie. Zwycięzcy zrobili sobie grupowe jak i osobne zdjęcia, mogli zamienić parę słów z Tini oraz przekazać jej prezent lub coś innego. każdy otrzymał autografy. Nagrano z nimi krótki materiał, który ukazał się dziś w programie "Co za tydzień". Kolejno Stoessel udzieliła wywiadów z m.in. Sylwią Lipką, Emi Flesh, Karolem Jankiewiczem oraz Karolem Osentowskim.


Pora się powoli żegnać. Ten dzień był bardzo emocjonujący i męczący dla Tini jak i fanów. Niektórzy pokonali wiele przeszkód na ich drodze, aby spotkać się z idolką. Na następny dzień, oczywiście nie obyło się bez fanów, Martina szykowała się do podróży, kolejnym jej przystankiem są Niemcy. W tym momencie Stoessel przebywa tam na promocje filmu 'Tini - nowe życie Violetty" wraz z Jorge Blanco. Na koniec jeszcze powiem, że przed wywiadem w DDTVN ogłoszone zostały daty na pierwsze koncerty Tini w Polsce! Więcej w tym poście ;)

Podobał wam się post? Cieszycie się z przyjazdu Martiny? Byliście na spotkaniu lub pod studiem?

2 komentarze:

  1. Jedzie ktoś na koncert??Ja jade do Gdańska.Siedzi ktoś w trybunie 113??W rzędzie 1??

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…