16 października 2016

Kids Choice Awards Argentina 2016


Kids Choice Awards jest to coroczny konkurs, gala, na której zgromadzają się gwiazdy i oczywiście publiczność. Dzięki temu fani się integrują i głosują na swoich ulubieńców. Kilka lat temu aktorzy z "Violetty" odebrali taką nagrodę za najlepszy serial, pamiętacie? W tym roku również pojawiło się wiele znanych nam twarzy, lecz serial się skończył i nie zobaczymy już całej ekipy na tej i następnych galach. Więcej w rozwinięciu postu ;)
Zacznijmy może od występu rozpoczynającego całą galę. Mogliśmy usłyszeć dobrze nam znaną - Mercedes Lambre. Jak zawsze przepiękna, miała na sobie czerwoną, rozkloszowaną sukienkę, a po bokach falbany, które wyglądają trochę jak kwiaty. Szkoda, że nie mogliśmy tam być i znów usłyszeć głos Mechi. Na gali pojawił się również Facundo Gambande, znany nam z roli Maxi'ego w Violettcie. Nie został on nominowany, lecz uczestniczył w gali.


W wydarzeniu uczestniczyła ekipa z serialu "Soy Luna", która otrzymała nagrodę za najlepszy serial. Jako poszczególni artyści również otrzymali nagrody: Karol Sevilla (Luna) jako ulubiona aktorka, Agustin Bernasconi (Gaston) jako fajny gość, Valentina Zenera (Ambar) czarny charakter. Nagrodę otrzymał również dobrze nam znany i kochany - Ruggero Pasquarelli jako ulubiony aktor oraz za internetowy filmik ( wraz z jego dziewczyną Candelarią Molfese) "Ruggelaria - Best friends vs Boyfrend". To chyba wszystkie otrzymane nagrody, które choć trochę was interesują. Jestem dumna z Ruggero jak i Cande oraz z Mechi, że mogła wystąpić na tak wspaniałym wydarzeniu.

Oglądaliście galę? Na kogo głosowaliście?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…