1 listopada 2016

Martina ambasadorką pokoju na świecie

 
Jak dobrze wiemy 19-letnia Stoessel jest wzorem i przykładem dla wielu nastolatków i dzieci. Nie raz mogliśmy zobaczyć ją w szpitalu odwiedzającą chore dzieci, brała także udział w licznych kampaniach i projektach, które miały na celu przekazać innym, że powinniśmy dbać o planetę. A dziś jest ambasadorką pokoju na świecie. W takich chwilach nie jednemu kręci się łezka w oku, dopiero co była małą, 13-letnią dziewczynką, która szła na casting.

Martina Stoessel została nazwana ambasadorką pokoju przez Red Voz Por La Paz, czyli głos dla pokoju. Wiążę się z tym również to, że zaśpiewa piosenkę napisaną przez samego Baracka Obamę! "Nie mogę być bardziej szczęśliwa, dziękuję za tą możliwość!" tym zdanie wypowiedziała się na ten temat idolka nastolatek na całym świecie.


Całe wydarzenie ma się odbyć 17 listopada w Domu Kultury Kirochner w Buenos Aires, gdzie
Tini Stoessel zaśpiewa z Odino Faccia piosenkę Baracka Obamy. Jest to bardzo ważne wydarzenie, które będzie miało na celu pozytywny przekaz pokoju na świecie. Chodzą plotki, iż sam prezydent Stanów Zjednoczonych ma się tam pojawić. Dlaczego właśnie Martina? Młoda piosenkarka jest znana z akcji charytatywnych i pomocy dla dzieci i innych, dlatego jest bardzo dobrym przykładem dla młodzieży. Fani są dumni z Tini, że w tak młodym wieku osiągnęła tak wiele. Sama nie mogę w to uwierzyć! 


Cieszycie się razem z Martiną? Chcielibyście usłyszeć jej duet z Odino?


1 komentarz:

  1. Super post. Martina jest dla nas wielkim przykładem, nie tylko jako serialowa Violetta, ale też jako osoba ;)

    Pozdrawiam :*
    https://sabrooowska96.blogspot.de/

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…