4 września 2016

Co słychać u Mechi?
Przez długi czas Mechi nie dawała o sobie znaku życia. Nikt nie wiedział czy ma zamiar wydać płytę, tak jak jej przyjaciele z obsady, czy może powrócić do swojej drugiej pasji - gry aktorskiej. Jakiś czas temu wystąpiła na deskach teatru w W Urugwaju. Sztuka nosiła nazwę "Los Fabulosos BUU" gdzie Mer zagrała jedną z głównych ról u boku kolegi z planu - Alfredo Allendę, znanego nam z roli Ramallo w "Violettcie".

 Premiera sztuki odbyła się 8 lipca w Teatro de 25 Mayo w Urugwaju. Przedstawienie opiera się na historii w świecie potworów. Pewnego dnia Mia, dziewczyna-potwór, trafia do świata ludzi i poznaje zwyczajną dziewczynę - Lunę (Mercedes Lambre). Sztuka była wystawiana wiele razy, lecz Mechi zagrała tylko w jednej z nich. Niedawno w internecie pojawiła się informacja o tym, iż Mercedes ma zagrać w serialu. Na stacji Nickelodeon w Argentynie, można obejrzeć już reklamę serialu. Nosi on nazwę "Heidi. Bienvenida a casa" czyli "Heidi. Witaj w domu". Serial wejdzie na antene jesienią tego roku. Na razie nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące jej roli, jedynie co wiemy to, to że zagra Emmę. Możemy się jedynie domyślać, ale sądzę, że zagra dosyć ważną rolę. W reklamie możemy również zobaczyć Florencje Benitez, znaną jako Jade z Violetty.


Serial ma 60 odcinków, gdzie każdy trwa 45 minut. Serial skierowany jest głównie dla dzieci i młodzieży, jak i całych rodzin. Główną bohaterką jest Heidi, która wyjeżdża w góry, gdzie odkrywa swój talent do śpiewania. Tam poznaje Clarę, która całe dnie przesiaduje w domu, jednak jej pasją jest gra na instrumentach. Pierwsze odcinki zostaną wyemitowane, jak już wspominałam, jesienią tego roku, choć premiera była planowana w 2017 roku.


Na razie nie wiadomo nic o premierze w Polsce, lecz mam nadzieję, że ten serial pojawi się na antenie. Jeżeli będzie wiadomo coś więcej o postaci Mechi to zaktualizuje post ;)

Cieszycie się, że Mechi wybrała aktorstwo czy może wolelibyście, aby poszła w stronę muzyki? Chcielibyście obejrzeć serial z Mercedes?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…