26 sierpnia 2016

Jorge zaręczony?!


Kilka dni temu Jorge dodał króciutki filmik, w którym była zapowiedź jego udziału w programie oraz fragment piosenki z jego solowej płyty. Przez tydzień dawał nam wskazówki, dotyczące niespodzianką jaką mogliśmy zobaczyć już dzisiaj w jego filmiku na you tube. Zapraszam do posta ;)
Tak, Jorge Blanco oświadczył się swojej dziewczynie, Stephie Camaren, z którą jest w związku od 9 lat. Oczywiście oprócz tego, mogliśmy usłyszeć jego pierwszą piosenkę, którą napisał dla swojej dziewczyny, narzeczonej. Niektórzy fani nie popierali jego związku ze Stephie, a po tym co zobaczyli będą załamani. Cieszę się, że Jorge jest szczęśliwy, nie ważne z kim i to nie wy decydujecie z kim może się spotykać a z kim nie. W każdym razie zapraszam was do obejrzenia filmiku, bo jest naprawdę wzruszający i przepiękny. Piosenka Jorge jest cudowna, bo wyszła prosto z serca.


Co o tym myślicie? Jesteście zaskoczeni czy już wcześniej się domyślaliście? Jak wam się podoba piosenka Jorge?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…