14 sierpnia 2016

Blogowe konta społecznościoweDziś przychodzę do was z trochę innym postem. Przedstawię wam portale społecznościowe, dzięki którym możecie się z nami kontaktować. Więcej informacji w rozwinięciu posta ;)

Przyszedł czas na odświeżenie starych kont, które niestety zostały zaniedbane. Powracamy z nową energią i siłą, jesteśmy do waszej dyspozycji. Zacznę od aska, dzięki któremu będziemy mieli lepszy kontakt, a wy będzie mogli pytać i rozmawiać o blogu. Dzięki wam tu jesteśmy i chcemy, żebyście mieli swój wkład w ten blog, aby mógł się stawać coraz lepszy. Powiedzcie nam jakie posty lubicie czytać najchętniej lub co chcielibyście zmienić. Ask Vilovers PolskaKolejną rzeczą jest mail. Powyżej podałam wam mail Alex W. oraz mój Tini Loverka. Jeżeli macie jakąś sprawę dotyczącą bloga to kierujcie pytania na aska. Jeżeli chcielibyście skontaktować się z jedną z nas to macie podane nasze maile.

Jeszcze jedna rzecz, a mianowicie chodzi o stronę na facebooku, na której umieszczane są informacje dotyczące postów lub innych rzeczy. Tam również możecie kierować swoje pytania lub uwagi dotyczące bloga. Tutaj macie link - facebook Vilovers Polska


To na tyle, jeżeli chodzi o nasze konta, media społecznościowe. Chciałabym was również zaprosić na mój kanał, na którym znajdziecie tłumaczenia filmików z kanału Martiny, a także inne rzeczy z nią związane. Na kanale znajduje się również filmik zza kulis "Tini - nowe życie Violetty", który został wyemitowany na antenie Disney Channel, lecz niektórzy z was nie mieli okazji go obejrzeć.
Link do kanału - Tini Stoessel Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…