27 maja 2016

Tini na YouTube

W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się w życiu Martiny jak i jej fanów. Premiera płyty, spotkania promocyjne TNŻV, wywiady, kanał na you tube i tutaj właśnie się zatrzymamy. Nikt nie spodziewał się, że artystka tak szybko ruszy ze swoim kanałem na you tube. Dwa tygodnie temu pojawiły się już pierwsze filmiki, a dziś gwiazda ma już ponad 70 tysięcy widzów! Chcecie się dowiedzieć jak to wszystko wygląda? Zapraszam do rozwinięcia posta ;)

W tym roku wydarzyło się bardzo wiele, a to dopiero początek tego co szykuje dla nas 18-letnia idolka dziewczyn, jak i chłopców, na całym świecie. A przecież nie tak dawno była 13-letnią dziewczynką, która szła na casting.


No dobrze, ale wróćmy do kanału Martiny. Znajdziecie tam vlogi z jej podróży z rodziną i przyjaciółmi, wszystko na temat filmu "Tini - nowe życie Violetty" i to co działo się za kulisami, będziecie mogli zobaczyć jak Tini nagrywała swój debiutancki album, i wiele więcej! Jak już wspominałam w jednym z postów (link) Stoessel nagrywa filmiki po hiszpańsku, ponieważ jest to jej ojczysty język, dlatego na tym kanale znajdziecie tłumaczenia filmików. Poniżej zostawiam wam linki do najnowszych filmików, a jeszcze dziś pojawią się ich tłumaczenia! Zapraszam ;)
Cieszycie się z tak szybkiego rozwoju Martiny? Podobają wam się filmiki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…