17 maja 2016

#TiniEnYoutube TINI


Pamiętacie jak w jednym z wywiadów Tini oświadczyła, iż zakłada swój kanał na You Tube i niedługo pojawią się pierwsze filmiki? Właśnie nadszedł ten czas. Internet szaleje, na kanale Martiny pojawiły się już pierwsze filmiki - Tini Stoessel. Po więcej informacji zapraszam do posta ;)
Nikt by się nie spodziewał, że na kanale piosenkarki pojawią się już pierwsze filmiki. Gwiazda założyła kanał już pod koniec marca. W kwietniu prosiła nas, o to abyśmy zadawali jej pytania oznaczając #TiniPreguntas, właśnie w jednym z filmików odpowiedziała na kilka. Pojawił się również vlog z jej pobytu w Hiszpanii, podczas premiery filmu "Tini - el gran cambio de Violetta" w Madrycie.

Filmik możecie znaleźć pod tym linkiem. Jest jednak minus, iż są one w języku hiszpańskim, a nie każdy zna ten język. Będę na bieżąco wstawiała przetłumaczone już filmiki na kanał, którego link znajdziecie tutaj. Na kanale znajdziecie już pierwsze tłumaczenia. A więc zapraszam was do obejrzenia filmików Tini, jeżeli macie jakieś pytania lub uwagi, to oczywiście piszcie w komentarzach. Poniżej macie filmiki w języku hiszpańskim oraz przetłumaczone. Miłego oglądania!

 


 


 

Co sądzicie o filmikach Tini? Cieszycie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…