29 kwietnia 2016

Płyta Tini już w Polsce! (AKTUALIZACJA)Dziś przychodzę do was z wiadomością, z której na pewno się ucieszycie. Kiedy usłyszeliśmy, że płyta Martiny w Polsce będzie później niż w innych krajach, bliżej premiery filmu "Tini - nowe życie Violetty", fani byli oburzeni. Jednak wczoraj dowiedzieliśmy się, iż będziemy mogli cieszyć się razem z Tini i innymi fanami. Premiera albumu już 29 kwietnia, a tym czasem możecie już ją zamawiać. Zapraszam do rozwinięcia posta ;)

AKTUALIZACJA! 

 Płyta Tini dostępna jest już do kupienia na empik.com a także w sklepach stacjonarnych za 46,99 zł w Polsce i w innych krajach„Tini” to przydomek, którym miliony fanów na całym świecie obdarzyły Martinę Stoessel, jedną z największych gwiazd obecnego stulecia w Argentynie, młodą wokalistkę pochodzącą z Buenos Aires. Tini zyskała sławę dzięki roli Violetty Castillo w telenoweli dla nastolatek pt. „Violetta”, która cieszy się globalną popularnością.
Wypełniona muzyką, dramatem, tańcem, romansem, przyjaźnią i komedią, „Violetta” opowiada historię utalentowanej nastolatki, która powraca z Europy do Buenos Aires, gdzie znajduje godnych zaufania przyjaciół, odkrywa czym jest prawdziwa miłość i rozwija swoją pasję muzyczną. Zamienia ją potem w udaną karierę wokalistki, a wszystko to podczas odnajdywania swojej własnej drogi i procesu dorastania, a także towarzyszących mu licznych udręk.

Płyta „Tini” to album dwupłytowy zawierający debiutancki album solowy Tini - serialowej Violetty.
Pierwszy raz usłyszymy Tini w jej autorskim repertuarze. Na drugiej płycie znajdują się piosenki z filmu pt. „Tini: Nowe życie Violetty”. W filmie Tini znajduje się na rozdrożach życia. Męcząca kariera muzyczna i skomplikowane życie osobiste doprowadziły ją do miejsca, gdzie walczy o uznanie i szuka swojego wewnętrznego głosu. Kiedy powraca z nużącej trasy koncertowej, otrzymuje wstrząsającą nowinę, która zmusza ją do zakwestionowania wszystkiego, co do tej pory znała. Szukając odpowiedzi, Tini akceptuje spontaniczne zaproszenie do krótkiego lotu dookoła świata. Wyrusza w kreatywną oraz osobistą podróż, podczas której lepiej pozna samą siebie. To zmieni jej życie na zawsze. Album „Tini” to nesamowita mieszanka wspaniałych melodyjnych piosenek. To album nie tylko dla wiernych fanów serialowej Violetty.

Tracklista:
CD 1
1. Siempre Brillaras („Born To Shine” in Spanish)
2. Se Escapa Tu Amor („Losing the Love” in Spanish)
3. Te Amo A Ti („I Want You” (duet) in Spanish)
4. Confia En Mi („Hold On To Me” in Spanish)
5. Born to Shine (English)
6. I Want You (English)
7. Light Your Heart (Jorge) (English)
8. Losing the Love (English)
9. Acoustic version of „Born to Shine”
CD 2
1. All You Gotta Do (English)
2. Great Escape (English)
3. Still Standinz (English)
4. Got Me Started (English)
5. My Stupid Heart (English)
6. Don’t Cry For Me (English)
7. Finders Keepers (English)
8. Handwritten (English)
9. Solo Dime Tu („All You Gotta Do” in Spanish)
10. Sigo Adelante („Still Standing” in Spanish)
11. Si Tu Te Vas („My Stupid Heart” in Spanish)
12. Lo Que Tu Alma Escribe („Handwritten” in Spanish)
Płytę możecie już zamawiać na stronie empika tutaj, ale otrzymacie ją dopiero w dniu premiery.
Sama jestem tym wszystkim podekscytowana, że już za kilka dni będę mogła posłuchać wszystkich piosenek, które znajdują się na płycie mojej idolki. Oczywiście tradycyjnie pojawi się recenzja na blogu, a może nawet coś więcej, więc bądźcie czujni. 

Podoba wam się płyta? Cieszycie się, że premiera już za kilka dni? Kupicie album?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…