30 kwietnia 2016

(Paryż) Tini - nowe życie Violetty: mini trasaObsada zawitała do krajów Europy, aby promować film "Tini - nowe życie Violetty", którego premiera w Polsce już 1 lipca. Mini trasa po Europie i nie tylko, okazała się dużym fenomenem wśród fanów, mieli oni możliwość obejrzenia filmu, ale i spotkania z obsadą. Nie obyło się bez płaczu i radości. Dziś przedstawię wam jak prezentowała się Tini i reszta na spotkaniu we Francji ;)Wszystko zaczęło się dosyć późno, około 19. Czerwony dywan, plakaty i oczywiście rzesza krzyczących fanów czekających na spotkanie. Relacje z wydarzenia mogliście obejrzeć na snapie - disneyfr. Niestety obsada pojawiła się w mniejszym składzie niż w Holandii, lecz dla fanów nie miało to większego znaczenia - może dlatego, iż Tini, Jorge i Mechi tam byli, a część obsady nie jest jeszcze tak rozpoznawalna i znana wśród fanów Violettowej historii. Udzielono również wywiadów dla prasy, które wkrótce ukażą się w internecie. Potem w sali rozległy się brzmienia piosenki Martiny - Siempre Brillaras, którą fani znali jak własną kieszeń. Obsadzie bardzo podoba się w Paryżu i mają nadzieję, że film im się spodoba.
 Martina zaprezentowała się w kolejne kreacji od Red Valentino, którą przygotowała tuż przed wyjazdem do Europy. Na każdej premierze jej stroje były/są oryginalne i niepowtarzalne!


Następnie wszyscy udali się do sali kinowej aby wreszcie obejrzeć film! Nie obeszło się bez podziękowań od obsady i luźnej atmosfer, która panowała na sali. Wręczono kwiaty, Tini zaśpiewała kawałek piosenki, a potem fani mogli cieszyć się i przeżywać przygody Violetty/Tini i reszty na wielkim ekranie. Zaraz po premierze w Amserdamie obsada udała się do Paryża, więc w tym dniu nie mieli zbyt dużo czasu na zwiedzanie. Następnego dnia odbyła się konferencja dla prasy, lecz na każdym kroku pojawiali się fani.
Jak już pisałam następnego dnia odbyła się konferencja prasowa, aktorzy udzielili wywiadów, a także spędzili miły czas z kilkoma fanami. Wypowiadali się na temat filmu, opowiadali o tym ile wysiłku włożyli w ten film i mają nadzieję, że spodoba się on Francji jak i innym fanom na świecie. Dziennikarze pytali również o ich wspólne relacje,w szczególności o relacje Jorge i Tini. Martina powiedziała, iż Jorge to jej przyjaciel, świetnie się dogadują, można się z nim powygłupiać, ale i porozmawiać o problemach, są jak rodzeństwo.


 Nie wiem jak wy, ale chciałabym uczestniczyć w jednej z premier, na której byłaby również obsada. Mam nadzieję, że przyjadą do Polski choć są małe szanse. Możliwe, że Tini przyjedzie na podpisywanie swojej płyty.

Chcielibyście taką premierę u nas? Nie możecie doczekać się filmu? Macie płytę Martiny?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…