26 kwietnia 2016

Diego w filmie!

Ostatnio w fioletowym świecie dużo się dzieje. Tini Stoessel wydała płytę, której premiera już za kilka dni, Jorge opublikował swój pierwszy singiel i tez nagrywa krążek, Lodovica podbija włoską telewizje, Ruggero promuje nowy serial, Cande pracuje nad nowościami telewizyjnymi, a Diego Dominquez nagrywa film! W wielu wywiadach chłopak powtarzał, ze chciałby kiedyś zagrać w pełnometrażowym filmie, wyświetlonym na kinowym ekranie. Pierwsze wzmianki o tym, ze Diegito zagra w światowym filmie pojawiły się już kilka miesięcy temu. Teraz jednak wiemy, jaki to film i w kogo wcieli się nasz Diego! W rozwinięciu posta znajdziecie zwiastun filmu oraz kilka informacji. Zapraszam do dalszego czytania!
Tytuł filmu, w którym zagra Diego to" Cien Anos de Perdon". Na początku film wydaje się bardzo poważny, strzelanina, bron, napady... Cala akcja rozgrywa się pewnego deszczowego dnia, kiedy to mała grupka ludzi próbuje napaść na bank. Sprawę komplikuje sekret jednego z sejfów, który zostaje ujawniony. Jak potoczy się dalsza akcja??? Co się wydarzy? Premiera tego filmu była 4 marca w Hiszpanii. Jak na razie film ma dobre noty. Każdy fan filmów akcji powinien go obejrzeć.
 A gdzie w tym wszystkim Diego Dominquez??
Otóż, nasz Diego nie gra bardzo znaczącej roli, jednak to i tak bardzo dobry początek! Diego w filmie pojawił się jako snajper, którego możecie zobaczyć poniżej :)Chcielibyście obejrzeć ten film?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…