19 marca 2016

Wyniki konkursu na "Świat Cande"Po tym jak poprosiłam was, abyście głosowali na najlepszą, według was, pracę zrobiło się niepotrzebne zamieszanie, więc postanowiłam iż wybierzemy zwycięzców. Czytaj dalej!

Wraz z Alex (autorką bloga) wybrałyśmy zwycięzcę. Wszystkie prace były świetne, cieszę się, że włożyliście w to tyle serca! Nawet jeśli nie wygraliście to będzie jeszcze okazja. Nie poddawajcie się, kiedyś na pewno się uda. To dla was są te konkursy, aby wynagrodzić wam to, że nas wspieracie i czytacie bloga. Bez was nie było by mnie tu!


Pora na ogłoszenie wyników. Zwycięzcą zostaje...

Svetik Konfetik

Gratuluje! Jeszcze raz pokażę wam jej pracę, naprawdę wszystkie były przepiękne, ale musieliśmy wybrać zwycięzce. Jak już pisałam w poprzednim poście, nie chcę aby w komentarzach było coś takiego: "Moja praca była ładniejsza, jej jest brzydka". Dałabym naprawdę każdemu nagrodę, gdybym mogła. Dziękuje, za wszystkie prace! Proszę o podanie adresu, abym mogła wysłać nagrodę. Jeśli w ciągu 4 dni nie otrzymam odpowiedzi od zwycięscy, zgodnie z regulaminem nagroda przechodzi na kolejną osobę. Poniżej macie zdjęcie zwycięskiej pracy:


 Ale to nie wszystko! Przyznałam jeszcze drugie miejsce, które otrzyma od nas dyplom. A tą osobą jest: Julia Tomaszewska. Gratuluję! Choć nie zajęłaś pierwszego miejsca to i tak twoja praca była przepiękna. Twórz dalej takie rysunki, a na pewno daleko zajdziesz! Poniżej macie zdjęcia pracy:Cóż, to już na tyle! Dziękuje wam serdecznie za wszystkie prace i zachęcam was do brania udziały w przyszłych konkursach na naszym blogu! Pozdrawiam :) 
 

1 komentarz:

  1. Dziękuję za to wspaniałe drugie miejsce.Na pewno na tym konkursie się moja praca nie kończy.Gratuluję zwyciężczyni!

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…