21 marca 2016

Pierwszy singiel Tini Stoessel!!!

Martina Stoessel zakończyła już prace nad swoją pierwszą debiutancką płytą. Aktualnie dziewczyna ma chwile przerwy, aby zebrać siły do nowej trasy koncertowej, tym razem solowej. Oficjalnie Tini podała nam, kiedy nastąpi premiera jej pierwszego singla, a co najważniejsze, pojawiła się data premiery jej płyty!!! Dodatkowo, dziewczyna zrobiła niespodziankę wszystkim swoim fanom i udostępniła w internecie 15 sekund swojego pierwszego singla pt:" Siempre Brillaras". Zapraszam!Pierwsza piosenka Tini nagrana została w dwóch językach: rodowitym języku Tini, czyli po hiszpańsku oraz po angielsku. Odpowiednio jej tytuły to:" Siempre Brillaras" oraz" Born To Shine".

 

Specjalnie dla nas Tini udostępniła 15 sekund swojej pierwszej piosenki. Cały utwór dostępny będzie na całym świecie już 25 marca 2016 roku!!! Premiera płyty zapowiedziana jest na 29 kwietnia 2016 roku. Oto piosenka" Born to shine":Wcześniej, kilka dni temu, Tini dodała na instagrama kawałek filmiku, w którym słychać również kawałek piosenki. W internecie znalazłam zestawienie tych dwóch melodii razem:   


Dodatkowo mam dla was tekst po angielsku oraz po hiszpańsku: 

Born to run, born to fly
Born to be more than alive
Find your voice, find your life
Find that you born to shine


Correrás, volarás
A vivir te entregaras
Tu propia voz, la encontraras
Verás que tú siempre brillaras.


Również przedstawiam wam kilka zdjęć zza kulis nagrań teledysku do tej piosenki:
 


Sesja zdjęciowa do debiutanckiego albumu wydanego wkrótce przez Hollywood Records odbyła się w pięknym miejscu.  A mianowicie w Gesner Sandcastle! Jest to dom znanego architekta Gesnera, który ma swoje położenie w Zuma Beach w Malibu.

 

Fotograf : Alex Cole ; Diego Uchitel

Stylistka : Rebecca Corbin Murray

Asystentka stylistki : Tali Walters

  

Co sądzicie o piosence Tinity??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…