15 marca 2016

(Wyniki) Wygraj książkę Candelarii Molfese!Przyszedł czas na długo wyczekiwane wyniki konkursu! Wysyłaliście przepiękne prace, każda była inna i wyjątkowa, chciałabym nagrodzić wszystkich, bo naprawdę się postaraliście, ale zwycięzca może być tylko jeden! Po resztę informacji zapraszam do posta ;)

Otrzymałam przeróżne prace, od rysunków po wiersze. Dziękuje za wasz wkład i zaangażowanie, nie chciałabym, aby w komentarzach pojawiły się wyzwiska, np. "moja praca była lepsza, to ja powinnam wygrać", nie, nie oto w tym wszystkim chodzi. Gdybym mogła dałabym każdemu książkę Cande, ale jak już pisałam, nie mam takiej możliwości. Konkursy są również zabawą, a także podziękowaniem za to, że czytacie bloga, bez was nie było by mnie tutaj. Dobrze, już nie przynudzam.


W związku z tym, iż nie mogłam się zdecydować, którą pracę nagrodzić, postanowiłam, że to wy powinniście zagłosować na tą najlepszą. W końcu to dzięki wam tu jesteśmy, prawda?
Przez ten tydzień będziecie mogli głosować w komentarzach, na według was, najlepszą pracę. 2 prace z największą ilością głosów przejdą do finału, a potem znów będziecie głosować!
Każdy może oddać jeden głos, głosy z anonimów nie będą brane pod uwagę! 
Tak więc poniżej umieszczę zdjęcia prac oraz ich autorów. Jak głosować? To proste wystarczy zrobić tak jak poniżej:
Praca: (numer wybranej pracy)
Autor: (imię i nazwisko lub nick)
I to w sumie tyle. Życzę wszystkim powodzenia, bo naprawdę każda praca jest wyjątkowa!
Pamiętajcie, macie czas do soboty 19.03.2016 do godziny 23:59. Powodzenia!

PRACA 1 
 Kinga Mielcarek


 PRACA 2
Julia Tomaszewska
PRACA 3 
Candzia Molfesistas


 PRACA 4
 Svetik KonfetikKtóra praca podoba wam się najbardziej? Zachęcam do głosowania, pamiętajcie, macie czas do soboty 23:59!


11 komentarzy:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…