2 lutego 2016

Cande Molfese w Polsce - gość empikuTen weekend był dla nas bardzo emocjonujący, część z nas miała możliwość spotkania się twarzą w twarz z naszą idolką - Cande Molfese. Dziewczyna odwiedziła nasz kraj w związku z premierą jej książki "Świat Cande". Spotkania odbyły się w Warszawie i Krakowie, osoby, które w nich uczestniczyły miały szanse zdobyć autograf artystki, zamówić kilka słów. Niektórym udało się również zrobić zdjęcie z Candelarią. To wszystko wywołało masę emocji wśród fanów jak i u samej Cande, która była zaskoczona ilością fanów, a także tym, że otrzymała od nas tyle miłości.
Zapewne wy i panna Molfese zapamiętacie te chwile na długo. W tej chwili Candelaria opuściła nasz kraj i przebywa w Niemczech. W internecie jest masa zdjęć z wydarzeń, a także wywiady i filmiki z Cande. Niedługo po spotkaniu empik umieścił filmik z krótką relacją ze spotkania.
Artystka opowiada w nim o naszym kraju, emocjach, które jej towarzyszyły, opowiada również o swoich planach na pszyszłość - w marcu będzie nagrywać piosenki na swój solowy krążek!
Nie będę już przynudzać, sami zobaczcie!


 Niestety nie byłam na spotkaniu, ale mam nadzieję, że się dobrze bawiliście i, że spełniliście swoje marzenia :) Dziś premiera "Świat Cande". Macie już książkę? Ja będę miała ją jutro, nie mogę się doczekać! Pamiętajcie, że jeżeli już wypełnicie trochę wolnego miejsca w książkę wstawiajcie swoje zdjęcia na instagrama i twittera z #MundoCande. Panna Molfese jest ciekawa jak wy wykorzy-staliście wolne miejsca na swoje zapiski!

Byliście na spotkaniu? Jak wrażenia? Macie już książkę Cande? Może z autografem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…