17 stycznia 2016

V-lovers, Tinistas, Jorgistas - snapy grupowe


Podzielmy się swoją miłością do serialu, innych V-lovers, Jorgistas i Tinistas, to tylko część grup/nazw utworzonych przez fanów hitowego serialu "Violetta", lecz dziś przyjrzymy im się bliżej.
Chcecie dołączyć do grupowego snapa? Zapraszam do posta!

Violetta niestety dobiegła już końca, ale to nie znaczy, że mamy o wszystkim zapomnieć, wręcz przeciwnie, powinniśmy trzymać się razem i umacniać naszą więź, czegoś takiego nie można zapomnieć, a tym bardziej, ze ten serial połączył tylu ludzi, dzięki niemu powstała nasza fioletowa rodzinka! W tym poście opowiem wam trochę o grupowych snapchatach, które zostały stworzone aby umacniać nasze więzi i dzielić się naszą miłością do idola.


Na czym to polega?! Sprawa jest dość prosta, wystarczy zapisać się na prowadzenia snapa, przez 1 dzień będziecie mogli przedstawić wasz dzień, opowiedzieć o waszej historii jak "poznaliście" swojego idola. Jeżeli chodzi o snapchata dla V-lovers to aby zapisać się na jego prowadzenie musicie zgłosić się (tutaj). Może byłeś/aś na koncercie VL? Dołączcie do naszej akcji! Terminów coraz mniej (xd)


Możecie się również zgłaszać do prowadzenia snapa dla Tinistas! Jesteś fanem/fanką Tini?
To nie zwlekaj i zapisz się (TUTAJ). Opowiedz jak ją poznałaś/eś, za co ją kochasz, czy udało Ci się spotkać Tini podczas jej wizyty w Polsce?

TUTAJ możecie zapisywać się na snapa Jorgistas! Chcielibyście spotkać Jorge? Ja bardzo :)


Jeżeli jesteście zainteresowani to zgłaszajcie u osób podanych wyżej w linkach. Ja również się zapisałam do prowadzenia snapa, uważam, że fajnie jest podzielić się z wami częścią mojego życia chociaż przez jeden dzień, móc "pogadać" z osobami, które mają tych samych idoli, bo na co dzień niestety nie mam wokół takich osób. Jeszcze raz gorąca was zapraszam do wzięcia udziału w akcji grupowych snapów! Powodzenia!

Weźmiecie udział? Może już prowadziliście, któregoś ze snapów? Kto jest waszym idolem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…