21 stycznia 2016

Plany Martiny - solowy album, trasa koncertowa?!


Po zakończonej przygodzie z "Violettą" każdy ruszy w swoją stronę, dziś wgłebimy się w temat kariery Martiny, jakie ma plany? Co dla nas szykuje? Więcej w rozwinięciu posta :)

Nikt by się nie spodziewał, że osiemnastolatka tak szybko będzie realizować swoje plany na przyszłość, za 2 dni leci do Los Angeles aby nagrać resztę piosenek na swój solowy album, który zamierza wydać już pod koniec marca tego roku. To tylko początek tego co nas czeka w tym, a także i na początku 2017 roku. Od wczoraj internet szaleje na wieść o tym, że młoda gwiazda rozpocznie swoją solową trasę koncertową już pod koniec tego roku lub na początku 2017!


Jak już od dawna wiecie, 1 lipca będziemy mogli także obejrzeć film "Tini - nowe życie Violetty"
na wielkim ekranie. Ten rok będzie bardzo pracowity i ekscytujący, fani już nie mogą się doczekać by usłyszeć piosenki Tini w filmie jak i podczas show na żywo. Panna Stoessel wspominała również, iż pracuje nad własną kolekcją ubrań, a także perfumami "Tini". Ma dopiero 18 lat, a jest idolką nastolatek na całym świecie!


Nie zostało nam nic innego iż wspierać naszą idolkę, bo ten rok będzie pracowity!
 Wszystko dzieje się w bardzo szybkim czasie, w końcu za 2 miesiące będziemy mogli zakupić solowy krążek Martiny, a 1 lipca udać się na premierę jej wielkiego debiutu! Tini wspominała również w jednym z wywiadów, że chciałaby założyć kanał na you tube, jestem ciekawa jakie filmiki by dla nas nagrywała!

Czekacie na solowy album Tini? Wybierzecie się na premierę filmu? Chcecie pójść na koncert naszej idolki?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…