24 stycznia 2016

Samuel ponownie w Polsce!


Kiedy po raz pierwsze Samuel odwiedził nasz kraj, od razu go pokochał. "Polska to mój drugi dom".
Od tamtego czasu zaczął się bardziej interesować naszą kulturą i zwyczajami, wkrótce ponownie odwiedził nasz kraj podczas koncertów Violetta Live w Warszawie i Krakowie. Nie musieliśmy długo czekać na kolejne spotkanie z naszym idolem, iż powrócił, tym razem do Poznania. Spotkanie odbyło się w jednej ze szkół, Samuka mówił młodym ludziom o tym, żeby pamiętali jak wielką wartość niesie życie i jak ważna jest miłość. Samuel przypominał, że młodość to najważniejszy czas w życiu i właśnie teraz jest czas na zwyciężanie lęków, obaw i... pomoc drugiemu człowiekowi.


 

"Pochodzę z miejscowości w Brazylii, gdzie narkotyki i ich przemyt był bardzo silny. Stąd potrzeba zrobienia czegoś dla młodych ludzi" - mówił  jeszcze przed spotkaniem.
Kilka dni temu na facebooku ogłoszono, iż aktor wystąpi na festiwalu Young Stars 28 sierpnia w Warszawie. Fani byli zachwyceni tą informacją, gdyż po raz kolejny będą mieli możliwość spotkania idola. Dostępne są bilety M&G dzięki, którym będzie można zrobić sobie zdjęcie a także porozmawiać z Samuelem. Bilety są dosyć tanie, kosztują 99 zł. Być może na festiwalu wystąpią również inne gwiazdy z naszej fioletowej ekipy, ogłoszono na razie 4 gwiazdy, które pojawią się na tym wydarzeniu.

 Jedynym problem jest położenie Warszawy. Ponad połowa fanów nie jest w stanie dojechać na wydarzenie by móc zobaczyć swojego idola, w tamtym roku festival odbywał się w Poznaniu, lecz co roku wybiera się inne miasto. Ja również nie mogę się pojawić na spotkaniu, również ze względu na odległość, choć bilety są dość tanie. Osobą, które mają szanse pojechać życzę udanej zabawy i spełnienia swoich marzeń :)

Cieszycie się, że Samuka ponownie odwiedzi nasz kraj? Jedziecie na Young Stars Festival?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…