13 stycznia 2016

Kolejne spotkanie z Cande?! - spamujemy na ttChciałam wam przekazać info z ostatniej chwili. Kolejne spotkanie z Candelarią odbędzie się tuż po tym w Warszawie, dla osób, które ne mogą dojechać na żadne ze spotkań mam ważny komunikat. Po więcej informacji zapraszam do posta :)

 Jak wiecie pierwsze spotkanie z artystką odbędzie się już 30 stycznia w jednej z Warszawskich galerii handlowych. Większość z was już odlicza dni do tego momentu, lecz część z was rozpacza z powodu dalekiej drogi i kosztów takiej "wycieczki". Pewnie zastanawiacie się Gdzie i kiedy?
Już wszystko tłumaczę!

Dziś otrzymaliśmy informacje o tym, że kolejne spotkanie odbędzie się w Krakowie dzień po tym w Warszawie. Nie znamy godziny , lecz to najmniejszy problem.
Spotkanie zostało zorganizowane przez wydawnictwo książki panny Molfese - Dom Wydawniczy Rebis w Krakowskim centrum handlowym Bonarka.


 Kolejne osoby mają szanse spełnić swoje marzenia, lecz co z innymi? Kraków znajduje się na samym dole Polski, więc nie każdy może dojechać, tym bardziej osoby z północy Polski.
Na to też mamy radę! W sobotę, czyli 16 stycznia odbędzie się spam na twitterze #QueremosCandeEnWrocław. Liczę na waszą pomoc, gdyż kto by,  chciał spotkać swojej idolki?
Mam nadzieję, że tym razem również damy radę zjednoczyć nasze siły, aby osiągnąć wspólny cel, prawda? To już chyba wszystkie informacje, które chciałam wam przekazać, osobą, które jadą na 100% radzę zacząć przygotowania, bo czasu jest niewiele. Ale osoby z zachodu i północy również się
nie poddają, iż RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


Spotkaliście kiedyś swojego idola? Wybieracie się na spotkanie? Pomożecie w akcji?

2 komentarze:

  1. Mieszkam w Poznaniu i na pewno przyłączę się do akcji :D Jedyną (NARAZIE) osobą z jaką widziałam się aż na dwóch spotkaniach to był Samuka <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Wrocławia mam tylko 100 km a nikogo nie spotkałam więc jest szansa

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…