10 stycznia 2016

Tini - nowe życie Violetty


Już za kilka miesięcy będziemy mogli zobaczyć Tini w najnowszym filmie, w których pojawi się coś jeszcze poza kolejnymi miłostkami. Więcej informacji w rozwinięciu posta.

Po zakończeniu trasy Violetta Live, Tini nie marnuje czasu. Kilka tygodni później rozpoczęto prace nad najnowszym filmem z Martiną w roli głównej. Ten film to "nowy początek", jednak w pewnej części kontynuacja przygód Violetta. W filmie pojawi się również przyjaciółka - Mechi Lambre, na razie nie wiemy czy zagra Ludmiłę i czy ponownie będzie próbowała zaszkodzić Tini - Violettcie.
Pojawi się również jej kolega z planu, Jorge Blanco - Leon, jest i miłość Violetty, więc nie mogło zabraknąć rywala, który przeszkodzi zakochanym, aby byli razem.


 W produkcji wystąpi także Clara Alonso - serialowa ciotka Violetty, pojawią się również inne, nowe postaci, które poznamy gdy film ukażę się na wielkim ekranie. Nowe postacie to nie jedyna niespodzianka, podczas swojej podróży do Los Angeles Tini nagrała 4 piosenki na swoją solową płytę, które również pojawią się w filmie. Tak więc w połowie tego roku możemy spodziewać się premiery solowego albumu panny Stoessel.


Nie tylko pojawi się nowa miłość, lecz także kariera naszej będzie szła w dobrą stronę. Zapewne w filmie ukażą się krótkie urywki z "trasy koncertowej", mogliście zobaczyć już moment w spocie promującym produkcje. Na razie nikt nic więcej nie chciał zdradzić, dowiemy się więcej już 1 lipca.
Ktoś z was wybiera się na premierę do kina? Ja z pewnością nie prze gapie premiery! Tym bardziej, że już tak bardzo chcę usłyszeć piosenki Tini, na płycie pojawi się również duet z Jorge ;)

Co o tym myślicie? Wy też nie możecie doczekać się premiery? Wybierzecie się do kina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…