9 listopada 2015

Violetta The Journey już na płycie!?Niedawno trafiła do nas wiadomość o filmie Violetta: Podróż na płycie! Zapraszam do posta ;)

Już wiadomo! Violetta: Podróż ukaże się na DVD już w grudniu. A dokładnie 4 grudnia będzie można go oficjalnie kupić w empiku, a jeżeli chodzi o inne sklepy to nie mamy informacji, jedynie sprzedaż może być również w smyku.


Przeżyj niezwykłą przygodę razem z aktorami serialu! Przenieś się na koncert Violetta Live w Montpellier, zobacz wywiady i poznaj sekrety zza kulis. To Violetta, jakiej jeszcze nie znasz! Odkryj ekskluzywne zdjęcia i ciekawe momenty z europejskiej trasy Violetty. Dzięki materiałowi dodatkowemu odkryjesz nieznaną historię Violetty i niezwykłe przygody obsady serialu.Osobiście sama nie mogę się już doczekać premiery! Jeżeli oglądaliście  9 października to wiecie jak świetny jest ten film. Ukazuje momenty od pierwszych castingów, jak byli jeszcze tacy słodcy, a przede wszystkim Tini, która miała zaledwie 13 lat! Bardzo podobało mi się to, że w trakcie gdy mogliśmy obejrzeć piosenki z koncertu to mogliśmy usłyszeć ich wypowiedzi, emocje jakie towarzyszyły im jeszcze podczas trasy En Vivo i podczas castingów czy spotkań z fanami.

Najbardziej urzekł mnie moment kiedy Tini i reszta popłakali się na balkonie we Włoszech widząc tłum fanów czekających by zobaczyć właśnie ich! Trzymających plakaty i gadżety z ich podobiznami. To niezapomniane wspomnienia <3 nbsp="" p="">Cena jak na płytę DVD nie jest aż taka tania, może tym wydawnictwo galapagos dorzuci coś więcej niż płytę, szczerze mówiąc byłam zawiedziona, że w Violetta Koncert na DVD była tylko płyta.
Jednak bądźmy dobrej myśli i kto wie, byłoby wspaniale gdyby dorzucili jakiś plakat albo książeczkę.
Cena takiej płyty to 34,99 zł. Ale nie martwcie się, w końcu zbliżają się mikołajki, więc zawsze możecie poprosić kogoś o taki prezent.

Zamierzacie zakupić płytę? Może chcielibyście ją dostać na mikołajki? Oglądaliście już film?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…