9 listopada 2015

Damien i solowa płyta!

Oficjalnie zakończyła się już trasa koncertowa Violetta Live. Aktorzy mają teraz chwile oddechu, przerwę w pracy, mogą nabrać sil na kolejne wyzwania. Co nie którzy jednak nie mają wakacji. Damien Lauretta, który dołączył do obsady dopiero w trzecim sezonie" Violetty" i odegrał role Alexa( Clement), rozpoczął prace nad swoim solowym krążkiem! Nawet bohaterowie serialu zauważyli jego osiągniecie! Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszam do czytania :)


Damien jest jednym z tych członków obsady, który nie wyruszył w trasę Violetta Live, a podjął się rozwijania własnej, solowej kariery. Francuz często zamieszczał na portalach społecznościowych zdjęcia i nagrania swoich umiejętności, tego jak śpiewa. Pojawiło się również kilka zdjęć ze studia nagraniowego, co dla wszystkich fanów wydało się lekko interesujące i tajemnicze. Dzisiaj już wiemy! Damien pracuje nad swoją pierwszą solowa płytą! Wydaje mi się, ze na płycie znajdziemy piosenki po francusku, ponieważ jest to ojczysty język chłopaka. Mogą wystąpić również piosenki po angielsku, ponieważ jest to język, który zna w dzisiejszych czasach prawie każdy. 


Artysta swój debiutancki krążek nagrywa w studiu Capitol Records we Francji. Zdjęcie poniżej najprawdopodobniej prezentuje dzień podpisania umowy z Universal Music Group. Na razie nie znamy daty premiery płyty ani piosenek, których na niej znajdziemy. 


Gdy tylko pojawi się więcej informacji na pewno was poinformujemy. N razie trzymajmy kciuki za Damiena i życzmy mu wszystkiego dobrego!

Cieszycie się z informacji o płycie? 
Kto chciałby ja mieć na swojej półce?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…