29 października 2015

Czy znacie już kroki do serialowych hitów?Większość v-lovers zna piosenki z serialu, ale czy potrafi do nich zatańczyć? Dzięki choreografowi Sergio możecie tańczyć jak wasi ulubieńcy! Więcej w rozwinięciu posta ;)

Na kanale na you tube latynoamerykański Disney Channel udostępnił kilka filmików, które pomogą wam nauczyć się układów do piosenek z serialu. Na czele stoi słynny choreograf, który opracował wszystkie układy do piosenek Violetty, tak samo jak obsada był częścią ekipy serialu.


Włóżcie wygodny strój, w którym będziecie się dobrze czuli, ale taki aby nie przeszkadzał wam w poruszaniu się. Pamiętajcie aby mieć dużo miejsca wokół siebie.

Pierwszą piosenką jest oczywiście En gira! Będziecie potrzebować walizki aby zatańczyć układ, możecie również użyć pudełka, które znajdziecie w domu, ale odpowiedniej wielkości.
W filmiku macie pokazany każdy krok a potem razem z nimi możesz zatańczyć cały układ do piosenki, powodzenia!

 

Taniec to zabawa, więc jak coś wam nie wyjdzie nie przejmujcie się,  jeżeli nie potraficie zatańczyć jakiegoś kroku to zamieńcie go na swój własny krok, wtedy wy również będziecie częścią wszystkiego, a wasz taniec będzie nie powtarzalny!
 Już nie przedłużam, pod spodem zamieszczę wam wszystkie filmiki, które ukazały się w internecie.
Nauczcie się jednego układu a potem  np. za tydzień jeżeli chcecie wybierzcie kolejną, nie róbcie wszystkiego na raz, bo wtedy się pogubicie. 


Chcecie nauczyć się jednego czy wszystkich układów? Lubicie tańczyć? Może macie inne hobby?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…