29 października 2015

Sesja zdjęciowa Lodovici dla Velvet

Ostatnio w internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć z nowej sesji zdjęciowej Lodovici Comello. Sama wokalistka pochwaliła się efektami pracy na portalach społecznościowych. Jest to nie tylko sesja zdjęciowa ale również krótki wywiad dla magazynu Velvet. Zdjęcia są magiczne, Lodo w roli modelki sprawdza się fantastycznie, co pokazała nam już nie raz.
Do zdjęć dołączony został wywiad. Nie jest on długi, obszerny, lecz krótki. Mimo to, zawiera bardzo ważne informacje, między innymi to, że LODOVICA PRACUJE NAD TRZECIM KRĄŻKIEM!!!
Więcej informacji, przetłumaczony wywiad i zdjęcia znajdziecie w rozwinięciu posta. Zapraszam!

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Międzynarodowa aktorka i wokalistka, Lodovica Comello podbiła nasze serca. Jest niesamowicie utalentowana; z bycia supergwiazdą Disney'a do stania się prowadzącą w włoskim Mam Talent- wydaje się, ze nic nie jest w stanie zatrzymać włoskiej piękności. Złapaliśmy Lodovice pomiędzy jej europejską trasą na szybki wywiad i zabawną sesje. Przeczytaj aby dowiedzieć się więcej o jej młodzieńczym życiu i wspanialej włoskiej gwieździe.JESTEŚ JEDNĄ Z GŁÓWNYCH POSTACI W VIOLETCIE DISNEY'A. JAK TO SIĘ ZACZĘŁO? 

Wszystko zaczęło się około 4 lata temu, kiedy studiowałam w szkole muzycznej w Mediolanie, żeby doskonalić się jako piosenkarka i aktor. Ludzie z Disney'a szukali włoskiej dziewczyny, która mogłaby śpiewać, tańczyć i grać. Przyszli odwiedzić szkołę, w której studiowałam i tak mnie odnaleźli. 


ŚPIEWASZ I TAŃCZYSZ. CO LUBISZ NAJBARDZIEJ? 

Moją największą pasją bez wątpienia jest śpiew. Studiowałam muzykę, kiedy byłam mała. Zawsze starałam się mieć zajęcie w klasach śpiewu i pół godziny przed pokazem zawsze spędzałam na rozgrzanie mojego głosu. 

lodovica-comello-4


OBECNIE JESTEŚ W EUROPEJSKIEJ TRASIE. TO TWÓJ PIERWSZY RAZ SOLO? 

To było moje pierwsze doświadczenie na żywo jako artystka solowa i jest to bardzo ekscytujące! Miałam wsparcie w telewizji wcześniej, ale tym razem to ja byłam w centrum uwagi. Na początku czułam dużą presję, ale z czasem zaczęłam w pełni cieszyć się ze sceny.


STAŁAŚ SIĘ POPULARNA BARDZO SZYBKO. OCZEKIWAŁAŚ, ŻE ZDARZY TO SIĘ W TAKIM TEMPIE?

Nie, nie spodziewałam się, ale w sercu miałam na to nadzieję. Disney powiedział nam, że ten projekt jest dla nich bardzo ważny i oczekują bardzo dużo. Spodziewałam się po prostu dobrej opinii, a to co zdarzyło się w rzeczywistości przekroczyło wszystkie moje oczekiwania. 


lodovica-comello-3

CO SĄDZISZ O MEDIACH, JAK WPŁYWAJĄ NA TWOJE ŻYCIE?

Media czy nam się to podoba czy nie, są częścią życia każdego człowieka. Dla tych, którzy pracują w biznesie to podstawowe narzędzie do komunikacji. Ja używam go, aby pozostać w kontakcie z moimi kochanymi fanami, zadać im pytania, dać im się nacieszyć wstawiając zdjęcia czy filmy.


JESTEŚ IDOLKĄ DLA WIELU MŁODYCH DZIEWCZĄT, KTÓRE PODĄŻAJĄ ZA TOBĄ I PRÓBUJĄ CIĘ NAŚLADOWAĆ. CZY KIEDYKOLWIEK CZUŁAŚ SIĘ ZA TO ODPOWIEDZIALNA?

Jestem bardzo prostą dziewczyną. Nie czuję, że muszę być ostrożna w tym, co mówię, czy to daje inny obraz niż taki, który ja sobie wyobrażam. Żyję w spontaniczności i spokoju. Myślę, że moi fani, tak jak ja też są spontaniczni.

lodovica-comello-2


CO MOGŁABYŚ DORADZIĆ DZIEWCZYNĄ, KTÓRY CHCĄ WKROCZYĆ DO SHOW-BIZNESU?

Chcę, żebyście wiedzieli, że to jest bardzo trudne, ale możliwe. Drzwi otwarte są dla tych, którzy są wytrwali i mają odwagę, nigdy się nie boją. Nie bójcie się konkurencji i zawsze starajcie się uczyć i doskonalić. 


I WRESZCIE: JAKIE SĄ PLANY LODOCIKI NA PRZYSZŁOŚĆ?

Jestem znowu w pracy muzycznej. Pracuję nad moim trzecim albumem. Zobaczycie mnie również, jako prowadząca wielkiego show Italia Got Talent. 

lodovica-comello-1

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Guest Star: Lodovica Comello
Photographer: Cosimo Buccolieri
Creative Director and Styling: Ameni Shafik
Photography Assistant: Savio Spinelli
Mua and Hair: Manuele Mameli @MKS-Milano using Bumble and Bumble

Informacje zaczerpniete ze strony internetowej:www.velvet-mag.com

Podoba wam się sesja? Cieszycie się z 3 płyty Lodovici?

1 komentarz:

  1. Sesja jest niesamowita, a zdjęcia cudne ♥ Trzeciej płyty Lodo nie mogę się już doczekać :)

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…