10 listopada 2015

Nowy tatuaż Martiny Stoessel

Martina Stoessel to najmłodsza gwiazdka serialu" Violetta", która podbiła serca wielu fanów. Każdy, kto zna artystkę wie, ze uwielbia ona zmieniać swój wygląd. Często farbuje i ścina włosy, nie zawsze na dobre. Robi tez tatuaże i trzeba przyznać, ze jak na tak młody wiek( 18 lat) ma ich już dość dużo. Tini zawsze powtarza, ze tatuaże maja dla niej znaczenie. Nie tatuuje ona na swoim ciele byle czego. Zawsze z nowym malunkiem łączy się nowa historia. Już jakiś czas temu zauważono, ze dziewczyna zrobiła sobie kolejny tatuaż, w dość widocznym miejscu. Zastanawiacie się, jak wygląda? Zapraszam do dalszego czytania!Na początku przypomnijmy, jakie malunki już znajdują się na ciele dziewczyny. Pierwszy tatuaż poświęcony był idolce Tini, Miley Cyrus, która ma dokładnie taki sam tatuaż. Jest to male serce na palcu:

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Drugie dzieło, jakie zrobiła sobie Martina Stoessel to napis na nadgarstku" All you need is love". Mama dziewczyny ma dokładnie taki sam tatuaż. Malunek jest nawiązaniem do piosenki zespołu" The Beatles". 

  

Trzeci tatuaż znajduje się na szyi. Jest to znak pokoju i napis" Imagine" poświęcony piosence Johna Lennona" Imagine". 

Bezpośredni odnośnik do obrazka 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Warto zaznaczyć, ze z tatuażami zawsze jest problem. Nie da się go usunąć, Dlatego tez Tini często do serialu musiała zakrywać tatuaże. 
Nowy tatuaż Stoessel znajduje się na lewej ręce. Jest to dłoń, ułożona w znak pokoju. Dziewczyna nie kryje się z tym tatuażem, jest on doskonale widoczny. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka

Chodzą pogłoski, ze nastolatka ma jeszcze jeden tatuaż, tym razem na kostce. Jednak w internecie znajduje się tylko jedno zdjęcie, a sama dziewczyna nigdzie nie wspomniała o malunku. Nie dodała również zdjęcia. Prawdopodobieństwo, ze jest to noga Tini jest nie wielkie.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Co myślicie o tatuażach Martiny? 
Podobają wam się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…