12 listopada 2015

Jorge na You TubeKanał Jorge rozwija się coraz bardziej, jego filmiki są oglądane na całym świecie, również w Polsce.
Otrzymał on już srebrny przycisk "You Tube" z okazji 100 000 subskrypcji! A już niedługo będzie ich 150 000! Jego filmik to przede wszystkim vlogi, dotychczas pojawiali się na nich osoby z ekipy Violetty, oraz jego najlepszy przyjaciel, Ruggero. Teraz jednak może się to zmienić.


Już od dawna oglądam filmiki Jorge i mogę powiedzieć, że są naprawdę dobre. Choć mówi po hiszpańsku (czasami po angielsku) to i tak nie przeszkadza w świetnych vlogach. Jest również opcja aby włączyć angielskie napisy lub możecie poczekać aż jego nowy filmik pojawi się na polskim kanale Jorge Blanco Polska , na którym możecie znaleźć filmy z polskimi napisami. Dzięki temu, że mówi on po hiszpańsku możecie również podszkolić swój hiszpański jeżeli oczywiście się go uczycie.


Kilka dni temu na kanale pojawił się filmik, w którym pojawiły się fragmenty z ostatniego koncertu,
z jego ostatnich chwil jako ekipa Violetty, jest mi bardzo przykro, że te 4 wspaniałe lata już nie wrócą, ale nie martwmy się, ponieważ aktorzy planują swoją dalszą karierę i na pewno będziecie mogli ich jeszcze usłyszeć na żywo. na zawsze zostaną przyjaciółmi, ale nie będzie występów jako obsada. JUNTOS SOMOS MAS!!! <3 p="">
A wracając do filmiku to Polską wersje możecie znaleźć już na kanale Jorge Blanco Polska, a jeżeli chcecie wersje hiszpańską to oczywiście zapraszam na kanał naszego idola JorgeBlanco.


Oglądacie Jorge? Może chcielibyście jego solowy koncert lub album w Polsce?

2 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…