15 listopada 2015

Ostatni krążek specjalnie dla Polskich V-lovers?!


Już niedługo premiera ostatniej płyty z Violetty, specjalnie dla polskich V-lovers. Zapraszam :)Po tych wspaniałych latach każda v-lover pamięta serialowe hity, za pewne w jej kolekcji jest nie jeden krążek z serialu. Aby zachować najlepsze piosenki Universal Music Polska przygotowało dla nas specjalny krążek z waszymi ulubionymi hitami. Ale to nie wszystko, w środku znajdziecie specjalny KONKURS, w którym do wygrania jest profesjonalna sesja zdjęciowa dla magazynu "Violetta" oraz bon o wartości 1000 zł na "Violettowe" zakupy. Dodatkowo album został zaopatrzony w zdjęcia naszej obsady jeszcze z Polski! Premiera będzie już 20 listopada!
Cena płyty wynosi 38,49 zł, możecie ją zamówić przed premierowo tutaj.

Nowy i ostatni już album Violetty – „Lo Mejor De Violetta” specjalnie dla polskich fanów! Ta płyta to przepiękne pożegnanie serialu, który zachwycił miliony dzieci w Polsce. Z myślą o Was stworzyliśmy niepowtarzalną edycję płyty! „Lo Mejor De Violetta“ to wyjątkowe wydanie, które nie tylko zawiera najlepsze przeboje ze wszystkich 3 sezonów serialu, ale i dopełnione jest 10 unikatowymi zdjęciami Violetty i je przyjaciół ze Studia 21, z ich pobytu w Polsce!

Jak wam się podoba płyta? Macie zamiar ją kupić?1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…