22 listopada 2015

Nagrania idą pełną parąPrzyjrzyjmy się z bliska co dzieje się na planie filmu z Tini. Zapraszam do czytania!

 Po trasie Violetta Live rozpoczęto nagrania do nowego filmu z Tini w roli głównej, nie mogło zabraknąć Jorge (Leona) oraz Mechi (Ludmiły), prawdopodobnie Clara, również wzięła udział w tym projekcie. Jak sam tytuł mówi, będzie to film o Tini, ale o nowym życiu Violetty. Pojawi się nowy chłopak, który będzie zagrożeniem dla Leona, ich miłość znów będzie wystawiona na próbę.
Czy będą razem? Przekonamy się już w przyszłym roku. Lecz co z naszą podstępną Ludmiłą?
Będzie wspierać Violettę, czy rzuci jej kłody pod nogi?


Nie zabraknie energicznych jak i wolniejszych piosenek, oczywiście wszystko ze wspaniałymi choreografiami i kostiumami. Aktorzy ciężko pracują, abyśmy mogli ujrzeć film na ekranach jak najszybciej. Większa część zostanie nagrana we Włoszech, na instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z prób i sceny z filmu. 


To będzie bardzo wyczerpujący okres szczególnie dla Tini, ale także wspaniałe doświadczenie. Zmęczenie daje po sobie znać, lecz wszyscy czują się dobrze i wkładają bardzo dużo wysiłku, aby wszystko wyszło dobrze. Na razie możemy tylko śledzić media społecznościowe aktorów i wspierać ich aby wiedzieli, że z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy!


Czekacie na premierę filmu? Chcielibyście zobaczyć film na wielkim ekranie? A może zaprosimy Tini na premierę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…