23 listopada 2015

" Lontana da me": nowy serial z Clarą Alonso

Clara Alonso jest ostatnio bardzo zapracowana. Wiele nowych produkcji, wywiady, sesje zdjęciowe. Trzeba przyznać, ze Clara świetnie organizuje sobie czas, ponieważ spędza go ze swoim partnerem, Diego, przyjaciółmi i rodzina a dodatkowo pojawia się na wielu imprezach, w tym na promocjach nowego serialu w którym gra główną role. " Lontana da me" czyli " Z dala one mnie" to najnowszy włoski serial, w którym Clara Alonso w boku Mirko Trovato wcieliła się w młodą tancerkę. Dokładnie 15 listopada serial miał swoja premierę na festiwalu filmowych w Rzymie, a już możemy oglądać go w internecie na stronie Rai( program telewizyjny RaiUno na pewno kojarzycie z włoskim" Tańcem na lodzie", gdzie Clarita próbowała swoich sil). Mnóstwo pocałunków, scen rozkwitającej miłości, a to wszystko z Clari! Wszystkie szczegóły dotyczące serialu znajdziecie w rozwinięciu posta. Zapraszam do czytania!


O samym serialu" Lontana da me" Clara Alonso wspominała nieco na twitterze i facebooku, lecz nowa produkcja była raczej lekką tajemnicą aż do ostatniej chwili premiery. Clara odgrywa główną role w serialu, gra bowiem tancerkę Valerie. Jej druga połówka to młody Mirko Trovato. Młody, ponieważ Mirko ma tylko 17 lat. Cala fabula serialu toczy się wokół tej dwójki. Mirko marzy o zostaniu artystą ulicznym, gdy nagle poznaje doświadczoną i starszą Argentynkę, Valerie. Historia opowiada o gorącej miłości od pierwszego wejrzenia. Związek miedzy ta dwójką rodzi się na początku lata, lecz jeden błąd wszystko rujnuje. W międzyczasie chłopak dowiaduje się, ze Valeria na prawdę go kochała i chce ją odzyskać.


Oprócz Clary i Mirko w serialu swoje role odgrywa kilka świetnych osób. Oto cała obsada serialu:

Clara Alonso i Mirko Trovato
Alessio Vassallo

 

Simone Coppo

 

Angela Curri

 

Carlo De Ruggeri


Chiara De Ruggeri

Roma Fiction Fest 2015: Claudio Di Biagio, Mirko Trovato, Clara Alonso, Tommaso Renzoni, Nicola Serra al photocall di "Lontana da me"


Pojawia się tylko pytanie: gdzie obejrzeć" Lontana da me"? Jest to serial internetowy, wiec nie zobaczycie go w telewizji. Serial przeznaczony jest dla starszej grupy wiekowej. Poniżej znajdziecie link do strony, gdzie możecie obejrzeć odcinki produkcji. Jedna uwaga: serial jest po włosku. Jeśli ktoś zna ten język nie ma problemu, ale jeśli ktoś, tak jak ja, nie zna włoskiego może oglądać z angielskimi lub hiszpańskimi napisami. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć ikonkę z odpowiednia flaga po lewej stronie. Na koniec, przez obejrzeniem serialu zachęcam do zerknięcia na trailer, który promuje nowy serial. Jednocześnie dostarcza tylu emocji, ze z pewnością zachęci was do obejrzenia serialu. Dodam jeszcze, ze jeden odcinek trwa zaledwie niecałe 10 minut :)
Zapraszam do oglądania serialu! 
W komentarzu napiszcie, co sadzicie o nowej roli Clary! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…