25 października 2015

Wyniki KCA Argentina

Coroczna gala Kid's Choice Awards w życiu Vilovers stała się tradycją. Co roku ktoś z obsady serialu lub sam serial jest nominowany, często nie tylko w jednej kategorii. W tegorocznym głosowaniu KCA Argentyna nominowany był nasz przystojny Włoch, Ruggero Pasquarelli, który walczył o nagrodę w kategorii Słodziak( przystojniak). Z portali społecznościowych wiemy, ze aktor wybrał się na gale. Dlaczego? Zapraszam do czytania!

Głosowanie KCA to gala rozdania nagród w kategoriach: telewizja, film, muzyka i sport. Główna gala odbywa się co roku w USA, jednak inne państwa, w tym przypadku Argentyna rozdaje swoje nagrody. Glosowanie odbywa się przez internet. Swoje glosy oddawać może każdy, nie zależnie od tego, z jakiego jest kraju, na stronie internetowej Nickelodeon lub poprzez twittera.


W tegorocznej gali KCA Argentyna do nagrody nominowany był tylko jeden członek obsady: Ruggero Pasquarelli. Aktor zakwalifikowany został do kategorii Bombon, co w tłumaczeniu oznacza Słodziak. Na gali Ruggero pojawił się z dwójką przyjaciół z serialu" Soy Luna": Karol Sevilla i Agus'em Bernasconi.


Przejdźmy zatem do wyników glosowania. Oto wszystkie kategorie i zwycięzcy:

Ulubiona strona internetowa- Julian Serrano
Najlepsza gra- Fifa 15
Ulubiony międzynarodowy artysta lub zespół- Ariana Grande
Ulubiona piosenka- Mill Anos Luz- Laii
Sportowiec roku- Carlos Tevez
Ulubiony serial- Esperanza Mia
Ulubiony międzynarodowy serial- Austin i Ally
Ulubiony film- Minionki
Ulubiona kreskówka- SpongeBob Kanciastoporty
Ulubiona aktorka- Lali Esposito
Ulubiony aktor- Mariano Martinez
Ulubiony konkurs lub reality- Combate
Bogini- Oriana Sabatini
Słodziak- Ruggero Pasquarelii


Ruggero Pasquarelli, el bombón 2015

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Gratulujemy Ruggero i życzymy mu kolejnych sukcesów!!!

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…