19 października 2015

Książka Cande już w sprzedaży?!


Dziś omówimy bardzo interesujące wydarzenie w życiu Cande jak i w życiu jej fanów!

Trasa Violetta Live dobiega końca, a aktorzy chcą się dalej rozwijać, w ostatnim czasie bardzo dużo się działo, choć mają dużo obowiązków to i tak znajdują czas dla swoich fanów. Candelaria (Camila) przygotowała dla nas wielką niespodziankę!
Chodzi o premierę jej autobiografi! Dziewczyna już od dawna dawała nam wskazówki, na jej tt jak i instagramie pojawiły się pierwsze nagrania i zdjęcia dotyczące jej książki. W dość szybkim czasie książka miała swoją premierę 1 października w Argentynie!


Kilka dni później odbyło się oficjalne promowanie książki 7 października w Argentynie. Artystka spotkała się z fanami, podpisywała książki, robiła sobie zdjęcia z fanami, a na koniec jedno grupowe.Spotkanie zorganizowało wydawnictwo, które wydało książkę.


O Premierze w Polsce na razie nic nie wiadomo, ale na pewno znajdzie się ktoś kto przetłumaczy książkę, więc bądźmy spokojni. Premiera odbyła się tylko w Argentynie, kto wie gdzie teraz pojawi się książka, może przyjedzie do nas na promowanie? A co wy na to aby zrobić jakąś akcje?

3 komentarze:

 1. Zapraszam na mojego bloga : http://ludmi234.blogspot.com/

  Ja już się nie mogę doczekać książki Cande w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miercoles to nie miejscowość tylko po hiszpańsku środa. Jak coś próbujecie napisać to tłumaczcie najpierw lub przynajmniej sprawdzajcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałbym już premierę w Polsce :D

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…