12 października 2015

Głosowanie Latin Music Italian Awards 2015

Ruszyło kolejne glosowanie Latin Music Italian Awards. Co roku każdy internauta ma możliwość wyboru i zagłosowania na swojego faworyta w muzycznych kategoriach. Martina Stoessel nominowana jest zawsze, jednak w tym roku dołączyła do niej również Lodovica Comello. Na szczęście dziewczyny nie są nominowane w tych samych kategoriach. Możemy zatem wspomóc każdą z nich. Wszystkiego dowiecie się w dalszej części posta! Zapraszam!


logo lmia2015

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy, czyli w jakich kategoriach nominowane są nasze gwiazdki:
a) Best Look( Najlepszy Look/Styl)- Martina Stoessel
b) Best Latin Fandom( Najlepszy latynoski Fandom)- Martina Stoessel
c) Best International Female Artist or Group Of The Year( Najlepszy Międzynarodowy Żeński Artysta lub Grupa Roku 2015)- Lodovica Comello

 

Martina Stoessel na razie jest na prowadzeniu, zajmuje pierwsze miejsce w oby dwóch kategoriach. Jednak Lodovica spadła na 3 miejsce. Potrzebna jest nasza pomoc, nie tylko dla Lodo, ale Tini również. Przewaga, jaka ma dziewczyna może zmienić się w każdym momencie. 


Glosować możecie kilkaset razy! Ile tylko chcecie! Warto glosować codziennie lub tyle, ile tylko czas wam na to pozwoli. Poniżej znajdziecie link do strony:Zagłosujecie na Tini i Lodo??

2 komentarze:

  1. Ja głosuję cały czas! http://ludmi234.blogspot.com/ Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialne fotki!
    KrainaDisneya.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…