11 października 2015

Violetta: Przeżyj to jeszcze raz!

Koniec serialu? Na zawsze? Ta myśl pojawiła się w głowie każdego fana, kiedy Disney Channel wyemitował ostatni odcinek trzeciego sezonu" Violetty. Tuz po emisji nie było mowy o kolejnym sezonie czy powtórkach. Az tu nagle niespodzianka! Disney Channel specjalnie dla nas, przygotował mały prezent! Wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu posta! Zapraszam!


Post nie będzie długi, bo w sumie, nie jest to informacja warta rozpisywania się na kilka stron. Pragnę was tylko poinformować, ze od jutra tj.: 12.10.15r. rozpocznie się emisja wszystkich 3 sezonów Violetty! Codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 będziecie mogli obejrzeć jeden odcinek noweli!


Jest to wspaniała informacja! Każdy, kto kocha serial lub przegapił choć jeden odcinek, będzie miał okazje obejrzeć go jeszcze raz! 

Kto już jutro zasiądzie przed telewizorem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…