3 września 2015

Stwórz własny plan lekcji z Violettą!

Nowy rok szkolny rozpoczął się już pełną parą. Wiele z was rozpoczęło naukę w nowych szkołach. Jak wiadomo, obsada szkoły już skończyła, ale nie znaczy to, że mają wolne. Obecnie znajdują się w Rumunii, gdzie dadzą kolejne koncerty z trasy Violetta Live po Europie. Wszystko mają zorganizowane, ale czy wy również? Nowy rok szkolny, nowy plan lekcji, nowi nauczyciele... jak nad tym zapanować???
Sklep Kaufland postanowił nam pomoc i to na dodatek w fioletowym stylu! Otóż, dla wszystkich fanów Violetty przygotował plan lekcji, który to wy możecie sobie zrobić! Macie możliwość dodania własnego zdjęcia oraz wydrukowania planu i powieszenia go w pokoju.

Wystarczy, ze wejdziecie w w ten link, wybierzecie szablon z Violetty, powypełniacie luki( godziny lekcji, przedmioty) i gotowe! Wasz fioletowy plan gotowy!

Ja swój już mam, teraz wasza kolej! Stwórzcie swój własny, violettowy plan!

3 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…